Що взяти з собою в поїздку літаком

Повітряний транспорт — це не так просто, як дістатися з точки А в точку на автомобілі. Незалежно від того, подорожуєте ви у справах або на відпочинок, важливо віддавати перевагу комфорту та зручності. Ось кілька предметів першої необхідності в ручній поклажі, які зроблять ваш політ приємнішим і забезпечать вам спокій та зібраність.

1. Ліки

Незалежно від того, денний у вас рейс чи нічний, і навіть якщо він короткий, ви  завжди  повинні упаковувати свої ліки у ручну поклажу. Щодо ліків, що відпускаються за рецептом, візьміть із собою більше, ніж вам потрібно, на випадок непередбачених затримок чи продовження поїздки. Ліки, що відпускаються без рецепта, які ви, можливо, захочете запакувати, включають драмамін, снодійні засоби, ібупрофен та антациди.

2. Туалетне приладдя для подорожей

Як ви, напевно, знаєте, потрібно, щоб вага рідин і гелів у ручній поклажі була не більше 100 мл. Щоб полегшити собі життя, зайдіть у місцеву аптеку і купіть дорожні версії будь-якого туалетного приладдя, яке вам знадобиться під час польоту та протягом усієї поїздки. У багатьох магазинах є розділ тільки для товарів для подорожей.

Щоб освіжитись під час польоту, подумайте про те, щоб взяти з собою такі предмети, як невеликі одноразові зубні щітки, зубні нитки, серветки для обличчя та дезодорант.

Чи не можете знайти свій улюблений кондиціонер або засіб для вмивання в потрібному розмірі? Купуйте порожні контейнери для подорожей та наповніть їх своїми улюбленими продуктами.

3. Закуски, що не псуються

Ситий мандрівник — щасливий мандрівник. Не забудьте взяти з собою закуски, що не швидко псуються до, під час і після польоту, навіть якщо вони включають харчування в польоті. Деякі корисні та поживні варіанти включають:

  • Сухофрукти
  • Горіхи
  • В’ялене
  • Попкорн
  • Повністю натуральні мюслі або протеїнові батончики
  • Фасова горіхова паста

4. Електронні пристрої

Перш ніж збирати свій ноутбук, планшет та електронну книгу, добре подумайте, чи дійсно вам потрібен кожен із цих предметів. У наші дні більшість з нас носить комп’ютер у кишені у вигляді смартфона, тому вам може не знадобитися ноутбук, якщо у вас немає суттєвої роботи у поїздці. Якщо ви подорожуєте на відпочинок, швидше за все, нічого страшного, якщо залишите його вдома. Ви, звичайно ж, не сумуватимете за тим, щоб тягати його з собою, тримати його зарядженим і турбуватися про його втрату або крадіжку.

Хоч би які пристрої ви вирішили взяти з собою, переконайтеся, що вони повністю заряджені.

5. Передвстановлені розваги

Це може бути не фізичний предмет, але, тим не менш, це важливо. Хоча зараз на багатьох рейсах доступний Wi-Fi, він, як правило, повільний, ненадійний і дорогий, що ускладнює або унеможливлює доступ до будь-яких розваг, для яких потрібне підключення до Інтернету. Зробіть собі ласку та перед посадкою завантажте будь-яку музику, фільми, телепередачі, подкасти або електронні книги, які ви хотіли б використовувати під час польоту. Ваше терпіння та батарея телефону будуть вам вдячні.

6. Зарядні пристрої та джерела живлення

Ви не зможете використовувати весь цей чудовий завантажений контент на своїх пристроях, якщо вони розрядяться під час польоту. Якщо ви знаєте, що у вашому літаку є розетки, візьміть із собою зарядні пристрої та джерела живлення. Якщо ні чи ви не впевнені, візьміть із собою портативний зарядний пристрій. У будь-якому випадку рекомендується взяти з собою портативний зарядний пристрій, оскільки розетки в літаках не завжди працюють належним чином.

7. Правильні навушники

Навушники не проблема, так? Не обов’язково, особливо в наше століття, що здається повним нескінченними можливостями — бездротовий зв’язок, шумозаглушення, роз’єм для навушників і т. д.

Якщо ви плануєте користуватися розвагами, що пропонуються в польоті, не робіть помилку, упаковуючи тільки свої Airpods або інші бездротові навушники. Візьміть із собою навушники з традиційним роз’ємом для навушників, оскільки на більшості літаків, як і раніше, потрібні навушники такого типу для підключення до бортових розваг. Не покладайтеся на авіакомпанію, оскільки багато хто з них, як і раніше, стягують плату за надання навушників, ймовірно, з якістю звуку нижче середнього.

8. Маска для сну, беруші та подушка для шиї

Спати в літаку, м’яко кажучи, складно, але кілька предметів ручної поклажі можуть трохи полегшити це завдання. Відтворіть свій звичайний сон якнайкраще, взявши з собою маску для сну, беруші та подушку для шиї. Ваші почуття будуть захищені від шуму двигуна, плачу немовлят або сонячного світла, що ллється з вікна. Щоб заощадити місце в ручній поклажі, прикріпіть подушку для шиї до зовнішньої сторони.

9. Матеріал для читання

Довгий переліт — чудова можливість покопатися в книзі, погортати журнали або почитати газету (так, такі ще є). Вирішіть, чи ви хочете читати в літаку для бізнесу або для задоволення, а потім виберіть матеріали для читання відповідно. Використання планшета або іншого пристрою для читання електронних книг заощадить вам місце і вагу, але також чудово, якщо ви все ще віддаєте перевагу паперовим книгам — і вони ніколи не розрядяться.

10. Жакет та/або шарф

Незалежно від погоди на вулиці чи в небі, у літаках може бути холодно. Візьміть із собою куртку на випадок, якщо кондиціонер спрацює і у вас по шкірі мурашки. Якщо ви дійсно хочете сховатись, візьміть з собою великий шарф, який можна носити на шиї або використовувати як ковдру.