Служба таксі 24 та переваги її використання

Таксі – це зручний метод пересування по місту коли у вас немає власного авто. Крім цього це також можливість дістатися до місця зустрічі з друзями без необхідності потім їхати додому за допомогою метро. Тож не дивно що служби таксі користуються попитом.

Зазвичай служби таксі обмежуються послугами з надання автомобілів різних класів в залежності від того на який бюджет поїздки ви розраховуєте. Однак, служба таксі https://taxi24.kiev.ua/, вирішила піти далі та надає велику кількість послуг, пов’язаних з транспортуванням. Тож якими послугами можете скористатися саме ви звернувшись до служби таксі 24? Саме про це ми й розповімо далі.

Які послуги надає служба таксі 24

Серед послуг служби таксі звичайно є цілком стандартна градація класів автомобілів. Ви можете замовити автомобіль преміум класу якщо вам потрібно поїхати на зустріч або скористатися автомобілем середнього класу, якщо вас цікавить поїздка з пункту А в пункт Б. Однак, перевезення пасажирів це не єдина послуга яку надає Таксі 24.

Скориставшись послугами служби ви можете:

  • Викликати вантажне таксі

Вантажне таксі стане чудовим рішенням якщо вам необхідно швидко перевезти велику кількість речей або меблів. Автомобілі надані компанією розраховані на перевезення вантажів великих габаритів тож ніяких проблем з цим не виникне. Крім того, завдяки доступним цінам виклик вантажного таксі вкрай вигідним рішенням для переїзду.

  • Викликати евакуатора

Крім вантажних автомобілів у парку служби також є евакуатори. Таким чином, якщо ваш автомобіль підвів вас в останню мить та відмовляється їхати дал – ви завжди можете скористатися послугами нашого евакуатора. Для цього вам достатньо скористатися зручним додатком та оформити відповідне замовлення.

  • Послуги кур’єра

Скориставшись зручним додатком служби таксі 24 ви можете викликати водія для доставки того чи іншого вантажу з точки А в точку Б. Наш водій доставляє вантаж, а вам не доведеться витрачати на це свій час.

Завдяки широкому спектру послуг служба Таксі 24 є одним з лідерів серед таксі у Києві. Якщо вам необхідна надійна служба таксі яка завжди готова вам допомогти – зверніться до Таксі 24.

Дізнатися більше стосовно послуг служби та їх вартості ви можете ознайомившись із сайтом компанії. Там на вас чекатимуть всі відповіді, а також прайс, в якому ви зможете дізнатися вартість запропонованих послуг.