Автономні камери відеоспостереження Hikvision – оптимальний вибір для автономних об’єктів

Підприємствам та іншим географічно віддаленим об’єктам було раніше складно вирішити питання захисту свого майна та людей. Особливо у тих місцях, де немає фіксованих мереж джерел живлення. Але це питання змогла вирішити компанія Hikvision Україна, надавши максимально економічне та практичне рішення для цієї проблеми – камери відеоспостереження із живленням від сонячної батареї.

Актуальність проблеми захисту сільських та віддалених об’єктів

Різні сільські ділянки та інші віддалені об’єкти потребують постійного контролю безпеки. Це стосується різних об’єктів, починаючи фермами та лісовими господарствами, закінчуючи рибальством. Ключова проблема полягає в тому, що такі об’єкти найчастіше розташовані за межами мережі, їм недостатньо живлення та фіксованої мережі підключень, щоб розгортати класичні камери відеоспостереження.

63d3bccbe7ad9.jpg

Додатковою проблемою було те, що багато об’єктів пред’являли лише тимчасову вимогу до рівня безпеки, т.к. вартість розгортання класичних камер виявлялася надто дорогою. Це особливо актуально для різноманітних політичних мітингів, музичних фестивалів та інших заходів. Для ряду інших об’єктів та операцій необхідне короткострокове відеоспостереження та ведення моніторингу, наприклад, тимчасові роботи з утримання доріг або на будівельному майданчику.

Щоб задовольнити запити всіх власників віддалених та тимчасових об’єктів, стають потрібними «автономні» рішення. А саме – технологія, яка може функціонувати незалежно, без фіксованої мережі чи енергосистеми. У цей час система повинна бути максимально простою і швидкою в розгортанні без шкоди надійності, щоб витримувати найбільш несприятливі погодні умови, а також достатньо доступною системою, щоб бути доступною для потреб клієнтів з різним бюджетом.

Автономні рішення від Hikvision для підвищення безпеки на об’єкті

Для підвищення безпеки на віддалених об’єктах, компанія Hikvision створила камери відеоспостереження на сонячній батареї. У цьому рішенні застосовуються фотоелектричні панелі з рівнем потужності 40Вт і високоміцні літієві акумуляторні батареї, що перезаряджаються, невеликої ємності. Але саме цієї ємності достатньо забезпечення роботи протягом тривалого часу без шкоди.

Монтаж подібної камери відеоспостереження передбачає використання сонячної електроенергії, а запис проводиться на картку пам’яті або працює через зберігання хмар. Це сприяє тому, що абсолютно не потрібно використовувати кабельні траси для підключення обладнання.

Завдяки цьому віддалені об’єкти та операції можуть легко та швидко з низькими витратами підвищити рівень безпеки. Відсутність потреби джерела живлення або стаціонарної мережі, а також спрощена схема підключення. Разом з цим потребують мінімальної потреби в поточному обслуговуванні або потреби.

Все це сприяє тому, що разом з автономною системою безпеки від Hikvision будь-який об’єкт, навіть розташований далеко від будинку, зможе бути захищений. Власник будь-якої миті зможе стежити за обстановкою і немає необхідності вкладати великі суми для реалізації захисту.