Інтернет для дому у Львові: як вибрати та користуватися з комфортом?

Поєднувати роботу, розваги та навчання у режимі онлайн можливо лише за наявності якісного домашнього Інтернету з надійним з’єднанням. Добре, якщо провайдер може забезпечити стабільну швидкість незалежно від регіону, надає якісний сервіс та дозволяє комбінувати різні можливості як доповнення до тарифного плану. Розберемося, як знайти гідного постачальника послуг та отримати бажані опції без складнощів.

За якими критеріями вибирати Інтернет?

Загальнонаціональні провайдери з довгою історією можуть гарантувати кращий сервіс, ніж локальні компанії регіонального рівня. Наприклад, Volia проводить високошвидкісний домашній Інтернет як у Львові,  так і в інших містах. За посиланням https://volia.com/ukr/lviv/internet/ доступно більше деталей.

Показник швидкості залишається однаково високим в усіх населених пунктах, де працює провайдер. Також клієнти можуть розраховувати на інші переваги:

  • легке та швидке підключення абонента;
  • Сили Волі та акційні пропозиції для нових користувачів;
  • можливість безпровідного доступу до мережі;
  • необмежений об’єм трафіку;
  • цілодобова підтримка консультантів.

Компанія використовує технології DOCSIS та Ethernet для надання доступу до Інтернету, м’яко впроваджує інновації, щоб покращувати сервіс для клієнтів. А надійний захист ліній передачі даних дає можливість уникнути перебоїв за несприятливої погоди, щоб ніщо не завадило працювати чи розважатися онлайн у запланованому ритмі.

Які послуги можна використовувати додатково?

Провайдер пропонує кілька тарифних планів з різними умовами та цінами. Якщо вибрати складно — менеджер допоможе визначитися з оптимальним варіантом. До кожного тарифу можна замовити додаткові послуги, які підключаються через портал абонента «Мій кабінет». Серед них і фіксована IP-адреса. Вона дає можливість:

  • прив’язати постійну IP до пристрою клієнта;
  • без складнощів користуватися сайтами, які ідентифікують відвідувачів за IP (банкінг, ігрові сервери, файлові сховища та інше);
  • організувати віддалений доступ до комп’ютера або камер відеоспостереження;
  • створити власний сервер з постійною адресою;
  • налаштувати відеоспостереження, тощо.

Крім виділеної адреси до Інтернету у Львові чи інших населених пунктах можна додатково замовити антивірусні програми. Вони захищають комп’ютер та гаджети від впливу небезпечних технологій та інструментів, якими полюбляють користуватися хакери. Також передбачена послуга гіпершвидкості, що дозволяє збільшити на максимум швидкість завантаження даних до мережі незалежно від умов поточного тарифу.

Додаткові можливості можна замовляти у будь-якій комбінації, а потім легко відключати, якщо чимось більше не користуєтеся. Якість сервісу та технологій у поєднанні зі свободою вибору бажаних опцій створюють комфорт для роботи, спілкування або розваг у мережі.