Шкідливий вплив універсальних засобів для чищення

Багато універсальних засобів для чищення містять агресивні хімічні речовини, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Фактично, численні дослідження показали, що хімічні речовини, присутні в засобах для чищення, надають несприятливий вплив на здоров’я. Щоб дати вам краще уявлення, ось деякі зі шкідливих наслідків непатентованих засобів для чищення.

1. Нафталін

Більшість із вас, ймовірно, використовують нафталінові кульки для захисту одягу від комах. На жаль, цей продукт містить нафталін. Крім того, ця хімічна речовина також використовується в деяких дезінфікуючих засобах. Нафталін може спричинити деякі шкідливі наслідки. Якщо бути точним, вдихання цієї хімічної речовини може спричинити запаморочення, головний біль та подразнення шкіри. Крім того, тривала дія цієї хімічної речовини також може призвести до утворення катаракти.

2. Хлор

Деякі з шкідливих ефектів непатентованих засобів для чищення є подразнення очей, утруднене дихання, нудота і блювання. Ці небажані ефекти зазвичай спостерігаються, коли хтось піддається впливу надто великої кількості хлору. Як ви знаєте, ця хімічна речовина використовується у відбілювачах для білизни та засобах для унітазів. Ви можете випробувати його несприятливий вплив, якщо будете використовувати засоби для чищення, що містять цю хімічну речовину, або вдихати його пари.

3. Аміак

Ще однією поширеною хімічною речовиною, присутньою в універсальних засобах для чищення, є аміак. Майте на увазі, що висока концентрація цієї хімічної речовини є небезпечною для ваших очей та дихальних шляхів. Він також може викликати висипання або опіки при контакті зі шкірою. У низьких концентраціях аміак може спричинити печіння в горлі або носі.

4. Фталати

Деякі хімічні речовини у звичайних засобах для чищення також можуть вплинути на ваше репродуктивне здоров’я. Якщо бути точним, одним із шкідливих ефектів непатентованих засобів для чищення є зниження репродуктивної здатності. Цей ефект часто викликають фталати, які присутні в засобах для чищення з ароматизаторами. Крім того, ця хімічна речовина також пов’язана з підвищеним ризиком раку передміхурової залози та нерегулярними менструальними циклами.

5. Висновки

Загалом, це деякі з шкідливих ефектів універсальних засобів для чищення. Як уже було сказано, більшість хімічних речовин у ваших побутових засобах для чищення можуть викликати небажані ефекти, особливо якщо ви піддаєтеся впливу високих доз протягом тривалого періоду часу. З цієї причини багато домовласників вибирають менш шкідливі засоби для чищення.

Як ви знаєте, існує безліч альтернатив звичайним засобами для чищення. Наприклад, ви можете використовувати харчову соду для видалення плям та небажаних запахів. Іншими чудовими продуктами є білий оцет, бура, перекис водню та лимон. Ви можете використовувати ці продукти для створення натурального розчину, що чистить, який може видалити бруд і убити бактерії, не надаючи шкідливого впливу на ваше здоров’я.