Вивчайте бальні та латиноамериканські танці за допомогою цих програм та каналів YouTube

Танці — один із найкращих способів залишатися у формі. Ви можете весело провести час і опанувати нові навички та рухи, одночасно спалюючи калорії та підвищуючи тонус. А прослуховування улюблених мелодій гарантовано підніме настрій. Інколи, для того щоб розпочати, потрібен лише айфон 11 про Вінниця. Незалежно від того, чи є ви новачком або досвідченим танцюристом, що бажає попрактикуватися в нових стилях і вправах, додатки – відмінний спосіб допомогти вам позбутися комплексів і почати рухатися на самоті власного будинку. Ось кілька відмінних програм, які допоможуть вам тренуватися під час навчання танцям.

1. Корос

Якщо ви коли-небудь хотіли навчитися бальним або латиноамериканським танцям, Koros — найкраща програма, якщо ви серйозно ставитеся до цього. Koros – це додаток для навчання танцям, в якому ви берете інтерактивні уроки танців від команди експертів під керівництвом 10-кратних чемпіонів світу серед професіоналів Ріккардо Коккі та Юлії Загоруйченко. Вибирайте з цілого ряду записаних занять та займайтеся танцювальним фітнесом. Ви можете поринути у цей світ за допомогою ток-шоу, експертних демонстрацій та навіть занять зі створення костюмів. Всі ці знання коштують дорого, тому скористайтеся безкоштовною пробною версією, щоб дізнатися, чи підходить вам передплата. Якщо ви прагнете танцювальної досконалості, Корос – це все одно, що отримати доступ до кращої школи.

2. Snapp Dance

Snapp Dance — це доступніший спосіб познайомитися зі світом навчання танцям завдяки безлічі танцювальних курсів під керівництвом експертів, включаючи латиноамериканські танці, бальні танці, диско та хіп-хоп. Все що потрібно, бу айфони купити і насолоджуватись навчанням. Крім відеоуроків, є широкий вибір музики для кожного стилю з потужним музичним плеєром, який дозволяє вам контролювати темп і встановлювати маркери. Він ідеально підходить для навчання та вдосконалення кроків. Більшість великого каталогу програми доступна через купівлю окремих курсів у додатку, що робить Snapp Dance чудовим варіантом для освоєння одного або двох танцювальних стилів. Якщо ви хочете спробувати безліч програм, плата незабаром зросте, що зробить інші програми більш привабливими.

3. Steezy

Steezy ідеально підходить для того, щоб спробувати різні танцювальні стилі, незалежно від рівня ваших здібностей. Початківцям слід розпочати з 10-денної вступної програми. З більш ніж 1500 програмами та більшою кількістю інструкторів, ніж у будь-якому іншому додатку, вашою головною проблемою може бути вибір, з чого почати. Тут представлені всі стилі, тому ви можете вибрати сучасну музику, сальсу та джаз. Але ви також можете скуштувати K-Pop, хіп-хоп або поп. А якщо основною метою є фітнес, Steezy Sweat пропонує танцювальні тренування для всього тіла. Екран тренування є найкращим з пропонованих. Ви можете зациклювати рухи з класу, контролювати швидкість відтворення і навіть використовувати свою веб-камеру як віртуальне дзеркало, щоб танцювати поряд із вашим інструктором.З більш ніж мільйоном завантажень це доступний спосіб приєднатися до глобальної спільноти Steezy та отримати доступ до чудових уроків танців.