Як подорожувати, не сідаючи за кермо

У вас у календарі важлива подія, на яку ви з нетерпінням чекаєте, але вам не хочеться сідати за кермо, пристібати ремінь безпеки і їхати в пункт призначення? Ви не самотні.

Які у вас є варіанти, якщо вам потрібно кудись дістатися і ви не бажаєте сидіти в пробці? Якщо вам доводиться сидіти в пробці бампер до бампера на шосе, яке більше схоже на паркування, це може бути трохи більш терпимим, якщо хтось інший за кермом. Це дозволить вам відпочити та розслабитися.

Чи збираєтеся ви на весілля, вам потрібна поїздка в круїзі або ви хочете відправитися в поїздку з нагоди возз’єднання друзів з коледжу, ви захочете вивчити різні способи дістатися туди та назад. Спільне використання чи прохання когось підвезти – два варіанти. Але інший варіант – замовити поїздку з водієм, щоб отримати VIP-обслуговування під час стильної подорожі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Спільна поїздка

Чи знаєте ви, що кожен четвертий мешканець США користується послугами райдшерингу раз на місяць? Те ж джерело зазначає, що сегмент райдшерингу, щорічне зростання якого становить 20%, як очікується, зросте до 220 мільярдів доларів до 2025 року. Таким чином, райдшерінг став мейнстрімом.

Якщо вам потрібно потрапити на захід і вам не подобається керувати транспортним засобом, який застрягає на автостраді, райдшерінг – чудовий варіант. Дозволивши комусь іншому вести машину, ви можете зосередитися на чомусь іншому або заплющити очі, щоб подрімати. Ви прибудете на захід відпочилим та розслабленим, а не втомленим та напруженим.

Попросіть друга підвезти

Ще один спосіб дістатися з точки А до точки Б — попросити підвезти знайомого. Це може бути кохана людина, друг, сусід чи знайома. Якщо хтось із ваших знайомих прямує на той самий захід, ви можете домовитись про поїздку з ним. Якщо ви не хочете допомагати з водінням автомобіля, ви можете запропонувати зробити свій внесок в оплату бензину або пригостити його обідом, якщо поїздка буде довгою. Це чудовий спосіб подорожувати, якщо ви збираєтеся на захід з близькими друзями, тому що має сенс, що ви всі збираєтесь разом.

Найміть драйвера

Чому б не найняти водія, якщо ви хочете кудись дістатися, дозволяючи комусь іншому керувати автомобілем? Пошук відповідного постачальника послуг означає, що ви отримаєте поїздку на захід або місце та назад на автомобілі, яким керує професійно одягнений і досвідчений водій. Водій відчинить для вас двері і зачинить її, як тільки ви сядете, відповість на будь-які ваші питання, безпечно доставить вас туди, куди вам потрібно, а потім відчинить двері, щоб дозволити вам вийти з автомобіля. Ви отримаєте VIP-обслуговування, зазвичай призначене для акторів та спортсменів. Ви також зможете вибрати автомобіль, яким хочете поїхати. У вас будуть варіанти, якщо ви хочете подорожувати седаном, позашляховиком, фургоном, мікроавтобусом, автобусом або чимось ще.

Деякі варіанти доступні, якщо вам потрібно кудись дістатися і ви не любите водити машину. Розгляньте вищезгадані, щоб побачити, який з них має найбільший сенс у вашій ситуації. Інший варіант, якщо ви не бажаєте подорожувати, — це запланувати захід ближче до будинку… або у вас вдома. Чи влаштовуєте ви зустріч із людьми, з якими ви навчалися у старшій школі? Можливо ви захочете розглянути можливість проведення заходу. Ви можете попросити людей допомогти, наприклад, попросивши їх принести трохи їжі. Це ще один спосіб насолодитися особливою подією з сім’єю та друзями, не сідаючи за кермо.