Як вибрати найкраще взуття для подорожей?

Для комфортної та зручної подорожі необхідно підготувати багато чого: розклад поїздки, туристичну інформацію, зручний одяг. Крім того, вибір найкращого взуття для подорожей — важлива річ, яку ви не повинні пропустити.

Перш за все, ви повинні визначитися з метою вашої поїздки: екологічний туризм, діловий, міський, екскурсійний, історичний, сільський, культурний або рекреаційний туризм і т. д. У цій статті обговоримо відповідне взуття для різних подорожей.

1. Невелика прогулянка містом:

Тип: діловий, міський , історичний туризм…

Назустріч поїздкам у сучасне та розвинене місто можна пересуватися громадським транспортом. Наприклад, дуже популярні автобуси, поїзди чи трамваї. Якщо ви здебільшого досліджуєте місто та торгові центри, вам слід носити кросівки, сліпони чи сандалії.

Носіння повсякденного взуття буде для вас зручнішим, але вам не слід носити нове взуття, тому що ви до нього ще не звикли і, можливо, вам буде незручно.

2. Вихід на пляж або відвідування водойму:

Сандалії або шльопанці – найкращий вибір для цього виду туризму.

Вибираючи сандалії, ви повинні вибрати взуття з м’якою підошвою та водонепроникними матеріалами.

Якщо ви носите це взуття під час прогулянки пляжем або на кораблі, це дуже зручно, тому що легкі і водонепроникні сандалі допоможуть почуватися комфортно при попаданні води.

3. Піший або дикий туризм на кілька днів:

Якщо ви піднімаєтеся в гори або подорожуєте пішки від 1 до 3 днів, ви повинні носити спортивне взуття – міцне, гладке, з гарних матеріалів та водонепроникне.

Роль взуття значна під час походів та прогулянок. Ваші ноги болітимуть і потітимуть, якщо ви одягнете непідходяще взуття; в результаті це призводить до того, що ви навряд чи можете рухатися швидко та комфортно.

4. Трекінг на тривалий час:

Трекінг триває кілька днів по гористій місцевості, тому спецвзуття — це найголовніше. Це допоможе вам врятувати ноги у важких умовах.

Трекінгове взуття зазвичай виготовляється з гуми через її захист від стирання, більш міцний і менш еластичний, ніж звичайне взуття.

5. Ось взуття, яке краще не брати із собою:

  • Високі підбори;
  • Босоніжки з вишуканим мереживом та застібками з вигинами;
  • Туфлі з коштовностями;
  • Взуття, яке не підходить вам.