Як компактно скласти речі в дорожню сумку?

Звичайно, ми могли б порадити вам просто пакувати менше. Але іноді ви хочете мати різні варіанти гардеробу, коли вирушаєте в подорож — будь то несподівана зміна погоди або надзвичайна подія вдалині від дому. Читайте про сім способів вмістити в валізі ще більше речей.

Згорніть свій одяг

Усі, від стюардес до військових, знають цей трюк: згорнути одяг — найкращий спосіб умістити його у валізі. Крім того, згорнутий одяг менше меніться, ніж складений.

Покладіть речі у взуття

Взуття займає багато місця у валізі. Змусіть ваші черевики виконувати подвійну роботу, набивши їх невеликими предметами, такими як прикраси (у пакеті із застібкою-блискавкою), краватки (згорнуті), шкарпетки та спідню білизну (у поліетиленовому пакеті). Складіть взуття на боці, щоб звільнити місце.

Застебніть, а потім додайте ще

У вас є кілька зайвих предметів, які просто не вміщаються? Спробуйте повністю закрити та застебнути валізу (навіть якщо вам доведеться сидіти на ній, щоб змусити її працювати). Потім знову відкрийте сумку і спробуйте додати предмети до будь-яких доступних місць (подумайте про кути, проміжки між великими предметами тощо). Часто після того, як ви стиснули сумку, застебнувши блискавку, ви виявите трохи більше місця, коли відкриєте її знову.

Економте місце з сумками для зберігання речей

Ви, напевно, бачили рекламні ролики про чарівні сумки, які заощаджують простір і дозволяють стиснути громіздкий одяг (наприклад, светри та куртки) у маленьку компактну одиницю. Придбайте дорожню версію цих сумок, і ви заощадите місце та збережете свій одяг у порядку та без складок. Ці сумки для подорожей не потребують вакууму для роботи. Звичайні пакети із застібкою-блискавкою різних розмірів також можна використовувати для досягнення аналогічного ефекту за менші гроші.

Використовуйте метод пакетної упаковки

Ця стратегія упаковки включає заповнення невеликого мішечка м’якими предметами (наприклад, шкарпетками, нижньою білизною і т. д.), а потім обгортання більших предметів одягу навколо мішечка, щоб сформувати зв’язку.

Використовуйте пакувальні папки

Альтернатива компактним сумкам та пакувальним кубикам, пакувальні папки – це значною мірою те, що випливає з назви – папки для вашого одягу. Зазвичай вони поставляються з дошками, які допомагають ефективно складати одяг та компактно складати кілька предметів для економії місця. Одна така папка містить від 8 до 12 предметів, включаючи більш об’ємний одяг. Ваша сумка буде акуратнішою і здаватиметься пустішою!

Купуйте сумку, що розширюється

Гаразд, це може бути трохи обманом, але найкращий спосіб вмістити більше речей в сумку — це мати валізу, яка росте разом з вашими потребами в упаковці. Розширювані валізи подвоюються як дві сумки в одній, часто починаючи з розміру ручної поклажі, але при необхідності розширюючись до більшого розміру. Деякі з них збільшуються на 25 % просто при натисканні на важіль. Якщо ви збираєтеся у велику поїздку (або вам потрібне додаткове місце для сувенірів на зворотному рейсі), просто розширте валізу.