Як підстригти своє власне волосся самостійно

Отже, тепер ви вирішили підстригтися самостійно? Хоча спочатку це може здатися гарною ідеєю, існує багато ризиків, які слід враховувати. Стрижка волосся вимагає великої майстерності та практики, і велика ймовірність, що ви завдасте більше шкоди, ніж користі.

Хоча ніщо не замінить руки професіонала, ось кілька порад, які слід враховувати, якщо ви думаєте про те, щоб підстригтися вдома.

Більше цікавих статей про стиль та красу на сайті https://theconnectedmedia.com.

1. Будьте простіше

Не захоплюйтесь. Як для чоловіків, так і для жінок це означає, що потрібно дотримуватися чистоти та підрівнювання. Для будь-якого хитромудрого стилю — наприклад, мелірування або складних стрижок — вам краще звернутися до перукарні.

2. Переконайтеся, що волосся висунуте вперед

Якщо у вас волосся середньої або великої довжини, важливо, коли ви починаєте його стригти, укладати його до передньої частини обличчя. 

3. Стрижіть волосся, коли воно мокре

Хоча з цього приводу ведуться постійні суперечки, часто виходять найкращі результати, коли волосся вологе, а не сухе.

Буде легше, якщо ви розділите волосся, коли воно мокре. Це також додає вагу і допомагає приборкати волосся, щоб ви могли краще стригти його. Волосся не буде занадто пухнастим, і їх буде легше контролювати в домашніх умовах.

4. Будьте обережні з довжиною стрижки

Після того, як ви розділите волосся і витягнете його вперед, не стрижіть саме там, де ви хочете, щоб була довжина волосся, а додайте трохи довжини, щоб пограти з нею.

Після того, як ви визначите довжину, яку ви хочете, додайте пару сантиметрів. Так ви не обріжете дуже багато і, швидше за все, отримаєте бажану довжину.

5. Не ріжте прямо впоперек

Якщо ви хочете уникнути одночасної стрижки занадто великої кількості волосся, уникайте горизонтальної стрижки.

Краще підстригти волосся вертикально, інакше зріз буде надто тупим. Вертикальна обрізка створює велику рівність і щадить вас, якщо ви напортачіте.

6. Попросіть кого-небудь допомогти вам

Коротші стилі часто потребують чищення навколо потилиці та навколо вух. Тоді краще запросити друга, який допоможе вам обрізати ці важкодоступні місця.

7. Переконайтеся, що використовуєте підходящі ножиці

Пам’ятайте, що кухонні ножиці та ножиці для стрижки — це не те саме, і вони не дадуть вам однакових результатів. Хоча хороші ножиці можуть бути дорогими, вони можуть врятувати вас від невдалої стрижки та, можливо, тривалого жалю.

Якщо ви економите на ножицях, вони не дуже добре стрижуть волосся, вони рвуть кінчики, і вам завжди буде потрібна все одно професійна стрижка в результаті.