Чим розважитись під час поїздки в поїзді?

Кожен з нас у житті мав довгі поїздки на поїзді. Ці подорожі іноді можуть бути такими нудними, особливо коли хтось подорожує без приятеля. У таких ситуаціях нам потрібно знайти якісь заняття, щоб зробити довгу подорож цікавішою. Якщо ви не можете зрозуміти, що робити під час довгої поїздки, то ви потрапили за адресою. У цій статті ми описали п’ять кращих порад, ніж розважитися під час подорожі.

Спілкуйтесь з іншими пасажирами

Звичайно, ви будете не єдиним пасажиром у поїзді, і таким, як ви, може бути нудно. Якщо ви не дуже сором’язлива людина, ви можете підійти до когось у поїзді і попросити у нього дозволити сісти. Після цього ви і той незнайомець можете говорити про різні речі. Можливо, ви знайдете якісь теми для розмови. Запитайте про фільми, серіали, музику, книги тощо. Майже всім подобається займатися одним із цих занять у вільний час. Якщо ця людина з іншої країни, ця розмова буде більш захоплюючою. Вам обом є чому повчитися один в одного. Це буде чудовий шанс дізнатися нові факти про різні культури, традиції, вірування тощо. Ви можете порівняти та спробувати знайти щось знайоме між вашими країнами. Однак я раджу вам не глузувати з його (її) країни.

Грайте у ігри з товаришами

Якщо ви подорожуєте не поодинці, під час довгої поїздки на поїзді є чим зайнятися, і настільні ігри – одне з найкращих проведення часу. Найпопулярніша серед них – «Монополія». Напевно, всі ви чули чи грали в цю гру раніше. Це настільна гра, в яку можна грати з кількома людьми. Гравці кидають два кубики на переміщення, купівлю та обмін маєтками. Ви повинні розвивати їх будинками/готелями та збирати орендну плату зі своїх супротивників. Мета гри – довести інших гравців до банкрутства. Як бачите, гра цікава та складна.

Якщо ви не брали настільні ігри, ви можете грати в спільні ігри на своїх мобільних пристроях. Є багато ігор весело провести час.

Фільми чи серіали

Що робити у довгій поїздці? Ще одна порада для подорожі поїздом — перегляд фільмів або серіалів під час поїздки. Наше повсякденне життя може бути настільки насиченим, що ми не можемо знайти вільний час, щоб щось побачити. Довгі подорожі – гарна нагода заповнити цей простір. Залежно від тривалості вашої подорожі, ви можете переглянути кілька фільмів або сезон будь-якого серіалу. Існує безліч веб-сайтів, на яких можна знайти відповіднийфільмчи серіал для себе. Наприклад, Netflix, HBO, Disney Plus тощо. буд. Кожен повний контенту.

Одягніть навушники

Це ще один приклад того, чим можна зайнятися під час довгої поїздки поїздом.. Навушники ніколи нас не підводили. Спостерігаючи за пейзажами, що пропливають повз, ви можете насолоджуватися улюбленою музикою. Це не тільки допоможе вам розслабитися, а й зробить вас щасливішим. Ви повертатиметеся до своїх найкращих спогадів і переживатимете їх знову і знову. 

Музика дуже впливає на людину. Вчені виявили, що це підвищує нашу продуктивність та допомагає зосередитися. Отже, чи хочете ви розслабитися чи закінчити роботу під час подорожі поїздом, музика допоможе вам. Окрім прослуховування музики, ви можете слухати подкасти. Це найприємніший спосіб вивчення нової інформації. Від голлівудських пліток та спорту до інших серйозних новин є аудіодоріжки на будь-який смак.

Читати книгу

Це улюблене заняття багатьох для тривалих поїздок на поїзді та автобусі. Спочатку може бути складно зосередитися на книгах у подорожі, але після практики це стане більш цікавим та комфортним. Саме тому, якщо ви ніколи не намагалися читати книгу в поїзді, раджу почати з коротких і легких книг. Наприклад, читати якийсь роман Достоєвського може бути тяжко. Як відомо, сюжети романів Достоєвського потребують повної концентрації. Натомість краще почитати якісь легкі книжки. Наприклад, ви можете прочитати театральні п’єси Антона Чехова.Більшість із них становлять лише 100-150 сторінок і прості для розуміння.. Це короткі п’єси, але це не означає, що вони нудні чи марні. Усі вони шедеври і перенесуть вас у старовинніросійські села та міста. Можливо, вам ніколи не доводилося бачити ці місця, але великий майстер Антон Чехов змусить вас побачити та відчути душу того часу та місця. Ще один письменник, якого я можу порадити, це Джек Лондон. У нього є безліч шедеврів, які торкнуться найглибших куточків вашого серця. Деякі з них, які ви можете швидко закінчити у поїзді, – це «Поклик предків», «Гра», «Кохання до життя» та інші історії.