Як створити ідеальну посмішку

Посмішка – один з найпотужніших інструментів у соціальному житті. За допомогою посмішки можна завести друзів, підтримати близьких та навіть знайти кохання. Водночас далеко не всі можуть похизуватися ідеальною посмішкою.

Зовнішній вигляд зубів та їх рівність залежить від багатьох факторів. Стандартної гігієни ротової порожнини та періодичних візитів до лікаря-стоматолога може не вистачити для збереження зубів в ідеальному вигляді. Особливо це стосується тих, хто любить каву, або має шкідливі звички.

Крім кави та паління негативно на стан зубів також впливають:

  • Незбалансований раціон
  • Нестача певних вітамінів та мінералів
  • Наявність зубного каменя

Перелічені чинники здатні вплинути не тільки на зовнішній вигляд ваших зубів, але й на їх здоров’я.

Але як бути, якщо ви мрієте про ідеальну посмішку, а зуби потребують допомоги? Вам може знадобитися протезування.

Протезування зубів – як зберегти посмішку та насолоджуватися кожним днем

Протезування – це процедура під час якої лікар-стоматолог відновлює пошкоджені зуби, буквально створюючи їх заново. Ця послуга має великий попит серед користувачів, оскільки зберегти зуби в ідеальному стані майже неможливо. Водночас протезування дає змогу користувачам самостійно створити посмішку своєї мрії, не проводячи при цьому серйозних операцій.

Протезування частіше за все надається пацієнтам, які мають частково зруйновані зуби. Завдяки протезуванню вони мають змогу відновити структуру зуба, та продовжувати насолоджуватися життям. Водночас процедура протезування досить складна, дізнатися більше про неї та ознайомитися з результатами процедур, проведеними нашими спеціалістами ви можете на цьому сайті.

Протезування використовується у тих випадках, коли зуб втратив одну чи декілька стінок, або поступово почав руйнуватися. Сучасні протези майже неможливо відрізнити від натурального зуба, але як бути користувачам, які просто хочуть покращити зовнішній вигляд своєї посмішки, без необхідності в протезуванні? Для таких користувачів ідеальним рішенням стануть вініри.

Вініри – створіть власну ідеальну посмішку

Вініри – це накладки за допомогою яких можна значно покращити естетичний аспект вашої посмішки. Завдяки використанню легких та міцних матерів, вініри не відчуваються у порожнині рота та зовнішньо нічим не відрізняються від натуральних зубів. Водночас вініри можуть грати роль захисного прошарку, який ізолює зуб від зовнішніх шкідників.

Вініри – це інструмент, за допомогою якого лікар-стоматолог здатен створити для вас посмішку вашої мрії. Вам доступні майже будь-які відтінки для оформлення зуба, а його розміри та форма обов’язково будуть враховані під час виготовлення вінірів. Таким чином, за допомогою вінірів ви можете значно покращити зовнішній вигляд своєї посмішки, але скільки це коштує?

Вартість встановлення вінірів залежить від кожного конкретного випадку. У кожної людини своя персональна будова зубів, а отже і кількість матеріалів, необхідних для виготовлення вінірів також відрізняється. Тож якщо ви хочете дізнатися більше про вартість та особливості процедури встановлення вінірів – читайте тут.

Посмішка – це потужний інструмент у сучасному суспільстві. Красива посмішка з легкістю може допомогти вам досягти бажаних цілей, тож якщо вас цікавить протезування або встановлення вінірів – ми рекомендуємо вам звертатися виключно до професіоналів. Це дозволить вам заощадити час та отримати бажаний результат.