Нетуристичні місця, які потрібно відвідати Дубаї

Думаючи про поїздку до Дубаї, багато туристів відразу уявляють собі хмарочос Бурдж-Халіфа, верблюдів та торгові центри, якими славиться мегаполіс. Однак не думайте, що в цьому місті більше нема на що дивитися, це зовсім не так. Для тих, хто шукає щось унікальне по дорозі до Дубаї, найкраще порадитися з місцевими жителями, але ми зробили це за вас і зібрали список унікальних місць у Дубаї, про які не знають багато туристів.

Однак є невелика деталь, про яку варто одразу сказати, у більшості випадків усі нетуристичні місця знаходяться не в центрі міста і добиратися до них потрібно більше часу. Найпростіший і найзручніший спосіб дістатися до віддалених місць – це взяти автомобіль. В даний час завдяки великій кількості сервісів з оренди автомобілів кожен може орендувати автомобіль на будь-який час і бути абсолютно мобільним. Тим більше, що вибір автомобіля дуже великий, так що кожен легко зможе орендувати навіть Феррарі в Дубаї за невелику ціну. Автомобільні компанії надають кращі автомобілі та висококваліфікованих фахівців, які допоможуть знайти та орендувати автомобіль відповідно до ваших уподобань, тому вам нема про що турбуватися.

1. Покинуте місто Аль-Мадам

Місто-примара Аль-Мадам

Перше місце, яке ми рекомендуємо відвідати, знаходиться за годину їзди від Дубая, це дуже незвичайне місце з цікавою історією. Йдеться про покинуте село Аль-Мадам, яке знаходиться в пустелі. Стара легенда свідчить, що жителі покинули це місто через злі духи, які дали цьому місцю назву – місто-примара. Однак історики вважають, що основною причиною цього стали піщані бурі у цьому районі. Сьогодні це місце відкрите для відвідування, тут можна не лише оглянути околиці пустелі, а й зайти до будинків, де досі збереглися особисті речі місцевих мешканців.

2. Парк Аль-Айн

Парк Аль-Айн

За дві години їзди від Дубая знаходиться оазис Аль-Айн, який вважається справжньою визначною пам’яткою із давньою фортецею та мальовничим парком. За кілька хвилин їзди від Аль-Айна можна побачити гору Хафіт, яка вважається найвищою точкою ОАЕ, звідки відвідувачі можуть насолодитися величним краєвидом на околиці, видимим здалеку.

3. Пляж Аль-Хамрія

Пляж Аль-Хамрія

Якщо ви втомилися від переповнених туристичних пляжів, де купатися практично неможливо, це місце точно для вас. Громадський пляж Аль-Хамрія із золотим піском та прибережними пальмами – тихе місце, де люблять відпочивати в основному місцеві жителі міста. Це найкраще місце, щоб милуватися сходами чи заходами сонця з коханою людиною.

4. Сонячний парк Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума

Сонячний парк Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума

Це сюрреалістичне місце може сподобатися не всім, але ми все ж таки хочемо вам про нього розповісти. Найбільший у світі сонячний парк займає площу 44 квадратні кілометри та оснащений мільйонами фотоелектричних панелей. Місце більше схоже на космічну станцію чи декорації для фантастичного фільму. Ніде у світі ви не знайдете подібної інсталяції, тому радимо вам побачити її хоча б раз у житті.

Не соромтеся досліджувати це чудове місто самостійно та відкривати для себе нові місця. Ми впевнені, що вам сподобається відвідувати всі місця, які ми згадали вище, тому бажаємо вам приємної подорожі та прекрасного відпочинку в Дубаї!