З чого почати, якщо хочеться спробувати БДСМ

Коли ти – початківець у будь-чому, від вивчання нової мови до в’язання – твої постійні супутники – це переживання і страхи. Сумніви, чи варто взагалі починати знайомство з новою справою, чи вийде з того щось хороше. Це стосується абсолютно кожного нового починання. Щоб ми не вирішили робити – одиниці не сумніваються у своєму виборі і не відчувають страху. Навіть бажання спробувати нові сексуальні практики може викликати неабиякі сумніви та побоювання.

Що робити, якщо є бажання ближче познайомитися з БДСМ? Посваритися з дружиною чи вступити в бійку з другом, в якості симулятора цієї практики? Не найкращі варіанти, тому ми прибережемо їх на зовсім критичний випадок. Можна почати з вивчення теорії і асортименту девайсів, які стануть вам у нагоді в майбутньому. Це можуть буди бдсм набори, різні бондажі і інші інтимні іграшки.

Не зайвим буде максимально поглибитися у вивчення теорії тематичних відносин між партнерами: сюди входить інформація про те, як визначитися з позицією у тематичних відносинах (домінант ви, сабмісів чи світч) і правильно будувати відносини в парі. Чи є потреба створити у парі БДСМ лайфстайл або ж подібна модель буде розповсюджуватися лише на інтимні відносини.

Чим більше інформації про тематичні практики ви знайдете – тим краще. Детальний поетапний розбір практик допоможе вам зрозуміти яким чином подарувати задоволення партнеру, як самому отримати задоволення, і які саме механізми задіяні під час сесії. В нагоді стане інформація по психології, і не важливо, Домінант ви чи сабмісів – потрібно обов’язково знати зв’язок між болем та насолодою і розуміти першопричини зацікавленості у БДСМ. Якщо ви віднесетеся до нової практики серйозно – то дійде навіть до відкопування  конкретних травм та ситуацій, через які у вас сформувалася тяга до БДСМ.

Перед тим, як вступати в сексуальний контакт і практикувати різні речі, у обох партнерів повинна бути вичерпна інформація про стан здоров’я іншого. Тож зберіть детальний анамнез про наявність травм верхнього або нижнього плечового пояса, порушення кровообігу або хронічні захворювання органів дихання, наявність імплантів, операції на хребті і т.п. Також слід планувати сесію слід заздалегідь, обговорюючи важливі моменти з партнером, щоб для жодного з учасників процесу те, що відбувається, не стало несподіванкою.

Не зайвим буде ознайомитися з технікою безпеки, як із загальною, так і для конкретних практик. Навіть досвідчені практики, які практикують жорсткий БДСМ, не повинні завдати шкоди здоров’ю. Досвідчені Домінанти завжди тримають під рукою ніж або інший гострий предмет, яким у разі екстреної потреби можна буде розрізати мотузки, скотч або інші фіксувальні елементи.

Познайомтеся ближче з видами БДСМ девайсів. Їх види, зовнішній вигляд, як і для чого використовуються, наприклад, ті ж бдсм маски або металеві гаки. Так чи інакше, девайси будуть потрібні вам під час кожної сессії. З цього твердження виходить ще одне – девайси повинні бути якісними, а значить варто знайти хороший магазин інтимних товарів. Це допоможе вам не витрачати час даремно і бути впевненим у якості товару. Одним з найкращих інтим магазинів є НеДляСкуки, бо саме тут найбільший вибір девайсів для новачків та досвідчених тематиків.

Придумайте стоп-слово – воно має бути обов’язково. Його використовують, щоб підтримувати комунікацію в процесі. Якщо нижній партнер позбавлений можливості говорити, як стоп-слово використовується обрана заздалегідь дія або звук. Це необхідно, щоб сабмісив повідомив Домінанта, якщо в процесі щось піде не так. Після подачі “сигналу” Домінант повинен негайно припинити вплив. Також не забувайте про гігієну – усе, що буде контактувати з тілом вашого партнера повинно бути ретельно вимите та продезинфіковане. Вібратори, анальні іграшки чи металеві девайси – використовуйте методи очищення, рекомендовані для конкретного виробу.

Якщо БДСМ практики дійсно викликали у вас інтерес – спробуйте! Новий досвід та задоволення із разу в раз вам гарантовані.