Яка кількість волосся на заколках потрібна для нарощування

Волосся на шпильках є комплектом пасм, які мають невеликі, але надійні фіксатори. Їх використання дозволяє самостійно створювати необхідний об’єм та довжину волосся. Ефект, який дає волосся на шпильках, залежить від їхньої кількості. Саме про це ми й поговоримо далі. Якщо ж ви ще не знаєте, де придбати якісне готове волосся на заколках, загляньте в каталог інтернет-магазину Zirkova.

Що впливає на об’єм волосся на шпильках

Варто відразу відзначити, що волосся для створення набору на шпильках вимірюється в грамах. Необхідна маса залежить від кількох факторів, зокрема, від бажаної довжини, густоти та типу власного волосся, а також від кінцевого ефекту. Ігнорування одного з факторів може призвести до того, що нарощування на шпильках буде помітним і не дозволить отримати бажаний ефект.

Розрахунок маси волосся для нарощування

Найменші по масі набори складаються в середньому з 75-100 г волосся. Такі варіанти підходять виключно для об’єму та не розраховані на збільшення довжини.

Набори зі 100-125 грам підійдуть тим, хто має волосся середньої густоти з добре профілірованими кінцями. Для більш густого волосся рекомендується вибрати набір масою від 150 грам, це дозволить уникнути ефекту «шапочки», різкого переходу від свого волосся до нарощеної довжини.

При розрахунку маси волосся необхідно враховувати, що 100 грам при довжині 40 см буде достатньо, а от пасма довжиною 75 см виглядатимуть дуже середньо, оскільки основна маса піде на довжину, а не на об’єм тому тут потрібно від 175 г.

Приклади розрахунку кількості волосся, що нарощується

На короткій стрижці для отримання гідного результату буде достатньо набору масою 100-120 г, на волоссі середньої густоти — 120-140. Якщо волосся оформлене у стрижку довжиною до середини лопаток, рекомендується використовувати набори масою від 140 до 180 грам. У цьому разі маса залежить від густоти.

Набори відрізняються не тільки масою, а й кількістю окремих пасм на шпильках. Найчастіше в набір входить 6-9 пасм, чим більше, тим рівномірніше можна розподілити волосся.

Пасма мають різну ширину, це робить їх зручними для фіксації на різних зонах. Найбільш маленькі — скроневі, шириною близько 5 см. Досить зручний для самостійного використання набір складається з 3 пасм по 5 см, 2 — по 10 і 15 см, 1 — 20 см.