5 причин купити відеодомофон чи оновити свій домофон

Домофони вже давно стали одним із найдоступніших способів забезпечити безпеку мешканців. Саме за допомогою такого обладнання можна ідентифікувати людину. До того ж представлені домофони в широкому асортименті: https://dahua-technology.com.ua/ua/domofony/. Але все більш затребуваними є відеодомофони, які, крім функції розмови та відкриття дверей. пропонують ще цілий комплекс додаткових можливостей. Розглянемо ТОП-5 причин для того, щоб купити відеодомофон чи оновити свій старий домофон.

5 основних переваг відеодомофону

1. Наявність двостороннього зв’язку та відео

На відміну від домофону, є можливість не лише підтримувати двосторонній голосовий зв’язок, а й ідентифікувати особу людини, яка хоче потрапити на об’єкт. При цьому побачити відео можна не лише через внутрішню панель, але також смартфон, планшет чи телевізор, необхідно лише правильно підключити систему. У панелі виклику спеціальна камера, яка і забезпечує цю можливість. Підключення з іншими пристроями можливе при використанні технології Wi-Fi.

2. Датчик руху

Багато зовнішні панелі відеодомофонів мають спеціальний датчик руху, завдяки чому можуть автоматично контролювати область перед об’єктивом і розпізнавати рухи. Це означає, що коли перед об’єктивом хтось пройде, автоматично буде зроблено фото або розпочне відео. У цей час на смартфон надійде повідомлення про те, що біля вашої нерухомості хтось знаходиться і ви зможете побачити все в режимі реального часу. А при активації підсвічування це може злякати зловмисників.

3. Можливості інтеграції

Монітори, як і колись, є важливим елементом системи домофону. Дає можливість переглядати відео в режимі реального часу з додатково підключених камер, можна керувати різними системами «Розумний дім» за допомогою одного блоку, настроювати датчики різного типу, керувати кнопкою входу та виходу, а також активувати зчитування карт доступу. Можливості дають можливість керувати за допомогою монітора освітленням та ліфтами, у тому числі від інших брендів. Ви обираєте можливості інтеграції.

4. Постійний контроль доступу

Більшість домофонів чудово поєднуються з брелоками та картами доступу, на які наноситься спеціальна мітка. Вони зчитуватимуть сигнал із доданої пропуску, фіксуючи час входу/виходу, не вимагаючи ручного керування кнопкою. Пам’ять пристрою дозволяє внести сотні унікальних користувачів, завдяки чому безпроблемно розпізнавати додаткові вдосконалення. Журнал відвідувань – важлива деталь у таких системах.

5. Широкий додатковий функціонал

Відеодомофони можуть перетворюватися на комунікаційний вузол, додаючи йому завдань, за допомогою вбудованих можливостей. Є низка корисних сервісів, які доступні для реалізації тільки у відеодомофоні: підключення пульта охорони, зв’язок усередині будинку, можливості масштабованості та багато іншого.

домофон Дахуа

З огляду на все це стає очевидним, що відеодомофон – це ідеальний варіант, що дає змогу підвищити рівень безпеки та покращити якість життя. Без проблем буде можливість сортувати відвідування гостей, контролювати доступ, а також виконувати низку додаткових функцій для підвищення безпеки.