Як обрати стійкі французькі парфуми?

Говорячи про французькі парфуми, можна згадати ароматну піраміду, яка розрізняє три типи нот: верхню, серцеву та базову. Перший найчастіше використовує цитрусові і триває близько 30 хвилин. Серце ж відчувається довше і тут може з’явитися майже все – від фруктів через квіти до пахощів.

Як підібрати французькі духи під свою особистість?

Аромат може підкреслити певні індивідуальні риси характеру. Жінки з романтичним характером часто тягнуться до парфумів Lancome Idole. У їх серці є найблагородніший інгредієнт, яким є троянда. У свою чергу, аромат жасмину, нотки бергамоту і соковитої груші порушують його солодкість.

Фізично активні жінки часто тягнуться до фруктових і освіжаючих парфумів. Особливо вони цінують композиції з використанням бамбука, огірка, лайма, апельсина або смородини, оскільки вони дозволяють почуватися, як після освіжаючого душу після тренування.

Французький парфум для справжньої фатальної жінки

Французькі парфуми обов’язково повинні бути в косметичці кожної фатальної жінки. Такі жінки зосереджуються на виразних ароматах, які відповідають їхнім стилям, а також їхньому настрою. Їхні улюблені ноти включають троянду та жасмин, які є інгредієнтами парфумів Lancome Idol.

Французькі парфуми для романтичного побачення

Ідеальний французький парфум від Aromateka для побачення повинен відповідати нашому характеру і доповнювати весь наряд, а також надавати нам впевненості. З цієї причини кожна жінка повинна індивідуально підібрати ноти аромату до своїх потреб.

Однак варто зробити ставку на квіткові аромати, наприклад, троянди чи жасмину, які спокусливі та елегантні водночас. Також варто подумати про те, де ви плануєте зустрітися, адже під час вечері відмінно підійдуть різні парфуми, а під час побачення в кіно або на прогулянці – інші.

Французькі парфуми – еквіваленти високоякісних духів. Якщо мріють про цілісний, професійний образ, повний класу та елегантності, акторські еквіваленти парфумів — це правильна пропозиція. Парфуми є частиною візитної картки, і успіх особистої та професійної ситуації може залежати від якості використовуваних ароматів.

Парфумерні еквіваленти

Французькі парфуми преміум-класу ідеально доповнюють різні стилі – вони йдуть і романтикам, і бунтарям, підкреслюють делікатність або силу. Хороші еквіваленти парфумів не відрізняються за запахом від оригіналу, вони дають однакову впевненість у кожній ситуації і, перш за все, вони дешевші за оригінали.

Французькі парфуми відрізняються різноманітністю ароматів – від тонких квітково-фруктових пропозицій до енергійних, більш важких поєднань східних ароматів.

Від французьких парфумів очікують, перш за все, довготривалого та красивого аромату. Це два найважливіші фактори, які визначають задоволення від покупки парфуму. Отже, що потрібно знати, щоб вибрати аромат, який залишить задоволеними покупкою французьких духів?

Правильно підібрані парфуми підкреслюють настрій і навіть можуть його покращити. Не дивно, що хочеться відчувати його на собі якомога довше.

Які французькі жіночі парфуми обрати

Парфуми – це не що інше, як одяг. Квіткові парфуми найбільше підходять для використання навесні і влітку. Деревні аромати – чудова пропозиція для осені та зими. Ціни на французьку парфумерію дозволяють експериментувати.

Французькі парфуми від магазину Aromateka розділяють за часом використання. Використовують різні парфуми на день і інші на вечір. Парфуми на день, як правило, цитрусові, легкі, тонкі, освіжаючі. Вечірні, наприклад, східні, які ідеально підійдуть для вечірок або побачень.

Що означає термін «стійкість духів»?

Стійкість парфуму – це просто час, необхідний для запаху, від моменту розпилення до повного зникнення аромату. Не плутайте довголіття з проекцією парфумів! Проекція – це сила впливу аромату на навколишнє середовище, тому парфуми з низькою проекцією (інакше парфуми, що наближаються до шкіри) сприймаються людьми, які їх носять, та іншими людьми в найближчому оточенні.

Від чого залежить довговічність духів?

РН шкіри та її бактеріальний склад. Для кожної людини воно різне. Ступінь зволоження шкіри. На жирній шкірі запах зберігається набагато довше.

Атмосферні умови: сезон, вологість, температура повітря – все це також впливає на стійкість духів.

Поділ духів за концентрацією ароматичних масел в спирті:

  • духи (parfum) – концентрація від 25% до 43% розчинені в 90-96% спирті;
  • парфумовані води (eau de parfum) – концентрація від 10% до 25% в 90% спирті;
  • туалетні води (туалетна вода) – від 5 до 10% ефірних масел в 60-85% спирті;
  • одеколони (eau de cologne) – від 3 до 5% олій у 80% концентрації спирту;

освіжаючі води (eau de frache) – найлегші композиції з 1-3% масел і 70-80% спирту.