Курси для Frontend розробників: як почати свою кар’єру в IT

IT індустрія – найшвидше зростаючий напрямок на даний момент. Завдяки блискавичному розвитку технологій та появі на ринку абсолютно нових рішень, IT індустрія здатна запропонувати фахівцям високу заробітну плату та постійний потік роботи.

Frontend напрямок прийнято вважати одним із найпростіших в освоєнні. Саме тому курси фронтенду розробника користуються такою популярністю серед новачків. Водночас будь-який напрямок в IT вимагатиме від вас витримки та бажання досягти результату. Доклавши достатньо зусиль, ви швидко освоїте фронтенд і зможете розпочати свою кар’єру у сфері IT.

Вивчення фронтенд розробки на курсах має на увазі не нудні лекції. Практично 100% часу курсу ви практикуватиметеся у розробці під протекторатом свого куратора. Але чого очікувати новачкам від курсу з фронтенду та які аспекти охоплюватиме курс? Розкажемо з прикладу Lemon School.

Курси Frontend

План Frontend курсу: чого чекати новачкам?

Почати варто з того, що фронтенд курс від Lemon School спрямований на користувачів, які не мають досвіду в програмуванні. Курс побудований таким чином, щоб надати всім учасникам базові знання та відточувати окремі аспекти фронтенду за допомогою постійної практики.

Менторами на курсі Frontend виступають діючі фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері. Це дає можливість учням не лише ознайомитись з теоретичною частиною, а й випробувати всі професійні лайфхаки на практиці.

Курс від Lemon School розрахований на 2,5 місяці, протягом яких ви матимете можливість освоїти фронтенд. По закінченню курсу всі бажаючі можуть отримати диплом, у якому буде вказано спеціалізацію та результативність навчання. Цей диплом стане відмінним аргументом для компанії, в яку ви зможете влаштуватися після освоєння фронтенду курсу.

Що ж до плану навчання – він складається з 23 занять. Серед них можна зустріти такі важливі блоки як:

  • Розробка внутрішнього стилю
  • Просунута дія елементів
  • Трансформації та анімації
  • Принципи адаптивної верстки
  • Автоматизація роботи з використанням GIT

Кожна нова тема курсу може вплинути на успіх вашої кар’єри в майбутньому. Приділивши вивченню фронтенду достатньо часу ви зможете досягти бажаних результатів.

Перспективи Frontend розробника

У світі IT заробітна плата фахівців багато в чому залежить від їхньої професійної кваліфікації. Чим більше ви практикуєтеся і чим більше у вас кейсів – тим вищий чек, який ви можете запросити.

Ви також вільні вибирати, працювати вам у великій компанії або співпрацювати одночасно з десятком компаній, будучи фрілансером. Таким чином, IT індустрія пропонує фахівцям виняткову свободу вибору, адже у цій сфері немає поняття “максимальна зарплата”, є лише ваші вміння, досвід та бажання заробити більше.

Підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що курси фронтенду – ідеальне рішення для тих, хто прагне працювати в IT сфері. Вони не займуть багато часу, але нададуть вам вичерпний список перспектив. Так що якщо ви давно хотіли забути про звичайну роботу і стати частиною сфери, що найшвидше розвивається в сучасному світі – виберете курс, який вам до душі і ласкаво просимо в IT індустрію!