Англійська для малюків

Серед користувачів є думка про те що вивчення іноземних мов це вкрай складний процес до якого дитина просто не готова. Однак, останні дослідження вчених в галузі розвитку дитини говорять про те, що навіть будучи зовсім малою дитина здатна швидко вивчати нову мову разом з основною. Таким чином, англійська для малюків є неперевершеною можливістю для батьків надати своїй дитині всі необхідні скіли ще у віці малечі.

У віці до 7 років дитина швидше за все навчається чомусь новому. Зазвичай саме на цей вік припадає момент первинного вивчення світу. Будова мозку в цьому віці дозволяє дитини поглинати дуже багато інформації при цьому не завдаючи шкоди нервовій системі. Тож, якщо ви додасте до вивчення світу ще й вивчення мови – ваша дитина зрештою матиме високий рівень знання іноземної мови ще до того як потрапить до середньої школи. Але чи обов’язково щоб дитина була настільки малою?

Чи може дитина у віці середньої школи ефективно вивчати іноземні мови

Не дивлячись на те що пік поглинання інформації у дітей припадає на вік від 3 до 7 років – зрештою цей процес не зупиняється. Поява нових нейронних зв’язків дозволяє дитині більш глибоко вивчати те що їй цікаво, але швидкість абсорбування інформації при цьому дещо зменшується. Це означає, що навіть запропонувавши дитині у віці середньої школи вивчення мови ви все одно надасте їй можливість швидко опанувати нові вміння та отримати необхідні знання.

Онлайн-курси англійської мови для школярів – це чудова можливість для дітей та їх батьків опанувати найпопулярнішу іноземну мову серед інших. Крім зрозумілої програми вивчення англійської на курсах надасть вашій дитині можливість додатково соціалізуватися. Ставши носієм англійської ваша дитина зможе:

  • Читати книжки мовою оригіналу – тим самим збільшуючи словниковий запас та збагачуючи свою англійську
  • Вступити до навчального закладу за кордоном – це дозволить дитині опанувати улюблені науки, а вам змогу підібрати для дитини заклад з найкращою програмою
  • Побудувати свою кар’єру у будь-якій країні не стикаючись з мовним бар’єром – англійська є інтернаціональною мовою, тож носіям цієї мови відкриті буквально усі двері.

Курси англійської можуть допомогти вашій дитині виконати свої мрії. Тож якщо ви хочете для своєї дитини світлого та успішного майбутнього – завітайте на курси англійської. Надайте своїй дитині всі скіли які можуть знадобитися їй у майбутньому задля здійснення своїх мрій.