Атракціони для дорослих та дітей

Іноді хочеться провести вихідні не просто прогулюючись парком або навіть сидячи вдома, а є бажання чогось активнішого і насиченішого, ніж банальний відпочинок. Атракціони можуть бути не тільки просто неба, але і всередині торгово-розважального центру.

Відвідавши ТРЦ Respublika Park, ви знайдете там розважальний центр Neopolis, де можна весело провести час всією родиною. Це атракціони у Київі, де кожен знайде розвагу до душі.

Чим зайнятися у розважальному центрі для дітей та дорослих?

Тут точно не буде нудно! Якщо у вашої дитини планується свято або ви хочете подарувати близьким незабутній вікенд, відправляйтесь до розважального центру, де багато різних розваг та атракціонів.

Чим розважити дитину? Варіантів дуже багато:

  • гральні автомати. Це вже класика. Діти не завжди хочуть бігати і веселитися, іноді є бажання зайнятися чимось спокійнішим, але не менш цікавим. Є також відеоігри, грати в які цікавіше, коли довкола такі ж гравці, як і ти – дух суперництва буде дуже високим. А, можливо, дитина захоче витягнути для себе іграшку в автоматі – зробити це не так просто, як здається, тому що потрібно все правильно розрахувати. Більше того, є варіанти для найменших – цікаво посидіти в автоматі, який виглядає максимально дивовижно, та виконати якісь прості завдання;
  • батут. Всі діти люблять стрибати, падати, розважатися. І це безпечно робити саме на батуті. Є варіант, доповнений віртуальною реальністю – потрібно не просто стрибати, а виконувати завдання, що сподобається старшим дітям;
  • скеледром. Активні та сучасні діти прийдуть у повне захоплення! Наскільки високо можна забратися і не впасти? Все продумано до дрібниць та максимально безпечно, до того ж поряд будуть спеціалісти, які контролюють процес. Такі заняття дуже корисні для дітей, тому що потрібно не просто лізти вгору, а тримати рівновагу, правильно вибирати собі шлях та міцно триматися;
  • лабіринти для дітей різного віку. Як же цікаво лазити в лабіринті з безліччю перешкод, а ще цікавіше, коли все це буквально розташоване під стелею! Сходи та сітки, басейни з кульками та аеропушки, лабіринти з масою хибних ходів, гірки та сходи – все це змусить дітей багато годин перебувати всередині таких атракціонів, і складно буде сюди не повернутися за новими враженнями. Ще один варіант – лабіринт, який виконаний з еластичного матеріалу. Тут можна і валятись, і кататися, і намагатися пробиратися вперед.

І дорослим тут є розваги у вигляді екстремальних атракціонів, на які пустять і дітей певної вікової категорії. А якщо зголоднієте, можна відвідати ресторан, де діти будуть у захваті від піци та бургера, а дорослі зможуть насолодитися смачними салатами, закусками та гарячими стравами.

Свята у такому закладі проходять дуже весело, а враження залишаються на все життя. Звичайний вихідний стане святковим, і ви захочете всією сім’єю сюди повернутися знову. У розважальному центрі діє дуже приємна програма лояльності – чим частіше тут буваєш, тим більше бонусів та приємностей отримуєш.