Як підібрати оптимальну Pod систему для своїх потреб

Індустрія вейпінгу розвивається вже не перший рік і не вперше тренди цієї індустрії змінюються. Зовсім нещодавно головним трендом вейпінгу була потужність. На ринку були присутні моди які здатні видавати до 300 вт, а для роботи таких модів необхідно було одразу декілька батарейок 18650, однак, час пливе невпинно.

Сьогодні головним трендом вейпінг індустрії є Pod системи. З їх допомогою ви можете отримати бажану кількість нікотину та тугу затяжку при цьому не маючи потреби носити з собою окрему сумку для девайсу. Крім цього варто зазначити що под системи не потребують окремих акумуляторів. Здебільшого все що вам необхідно для цілого дня користування подом це сам пристрій та кабель для зарядки, про всяк випадок.

Такі пристрої як Smok Nord 5 користуються неймовірним попитом серед користувачів. Виробники подів чудово розуміють попит і тому щороку презентують девайси для справжніх поціновувачів. Однак, широкий асортимент значно ускладнює процес вибору ідеального поду.

Як вибрати ідеальну Pod систему для самостійного використання

Часто користувачі витрачають по декілька тижнів, щоб знайти пристрій який повністю задовольнить їх в аспектах тугості затяжки та автономності, але чи можна пришвидшити цей процес? Звісно що так, звернувши увагу на декілька характеристик.

Як і електронні сигарети минулого – сучасні Pod системи мають чималий перелік характеристики. Ознайомившись з ними ви можете підібрати для себе оптимальний девайс. Однак, серед купи різних показників є й такі які варті особливої уваги. Їх перелік виглядає наступним чином:

  • Автономність – цей параметр напряму впливає на те, як довго ви зможете користуватися своїм подом без підзарядки. Якщо ви полюбляєте випускати смачні хмари й не хочете залишитися з розрядженою системою посеред дня ми рекомендуємо вибрати найавтономніші моделі.
  • Затяжка – раніше тугість затяжки регулювалася завдяки атомайзерам, однак спрощення призвело до того що сьогодні у вас немає потреби в окремому пристрої та койлах. Кожен Pod має свою власну систему регулювання затяжки, десь вона тужча, а десь навпаки, більш вільна. Щоб дізнатися який под підійде саме вам ви можете ознайомитися з оглядами або проконсультуватися у продавця.
  • Об’єм рідини – не дивлячись на те що сучасні вейпи змінили свій зовнішній вигляд – вони все одно продовжують споживати рідину для того, щоб дарувати вам смачні хмаринки. Якщо ви полюбляєте насолоджуватися новими смаками та часто використовуєте свою подсистему краще обирати моделі з великим об’ємом баку для рідини.

Звернувши увагу на перелічені характеристики ви без особливих складнощів зможете обрати для себе ідеальну подсистему. Якщо ви все ж ще вагаєтеся з тим чи підійде вам Smok Nord 5, чи ні – ознайомтеся з відгуками користувачів. Спираючись на їх досвід вам буде набагато простіше прийняти остаточне рішення.