Pod системи як замінник тютюну

Паління – є однією з найрозповсюдженіших проблем, адже це звичка, яка дуже швидко переростає в залежність. Кількість користувачів, які шукають спосіб кинути палити постійно зростає і ринок Pod систем пропонує вдале рішення цієї проблеми.

Ельф бар – це компактна под-система, яка дозволяє забути про паління, та замість неприємного присмаку цигарки відчувати освіжаючий смак літнього міксу. Рідина для Ельф бар може запропонувати вам десятки смаків, та перетворити звичний ритуал паління в дійсно приємний на смак час.

На відміну від цигарок – под системи пропонують широкий асортимент смаків, адже те, який смак ви відчуватимете – на пряму залежить від обраної рідини. Але де знайти найбільший вибір рідини для ельф барів та інших под систем? Heaven Pods знає відповідь!

Яку рідину придбати для под системи

Под системи стають дедалі популярнішими, адже вони максимально зручні та компактні. Обираючи рідину для под систем ви можете регулювати як її міцність, так і смак, яким плануєте насолоджуватися сьогодні. Інтернет-магазин Heaven Pods має широкий асортимент якісної рідини для под систем, тож вам буде з чого вибрати.

Рідина для pod систем може мати різний вміст нікотину, або зовсім не містити його. Вам також доступний сольовий нікотин, швидкість розпаду якого значно більша, ніж у більш звичного нікотину з цигарок.

Одним з головних плюсів сольового нікотину є відсутність так званого трахеїту, або серед користувачів подів “удару по горлу”. Тож ви можете насолоджуватися обраною рідиною стільки, скільки вважаєте за потрібне, не відчуваючи дискомфорту.

Що ж стосується асортименту рідини для под систем – вам дійсно буде з чого вибрати. Heaven Pods пропонує своїм покупцям унікальні пропозиції, які ви не знайдете в інших вейп шопах.

Серед найпопулярніших позицій рідини для под систем особливо тепло користувачі сприйняли наступні:

  • Рідина Elf Liq Lux Exotic Fruit
  • Рідина Elf Liq Lux Lemonade
  • Рідина Elf Liq Lux Berry Juice

Перелічені смаки користуються найбільшою популярністю серед покупців Heaven Pods. Завдяки насиченому смаку у вас виникає відчуття, наче ви коштуєте спілі плоди, а не вдихаєте пар. Водночас перелічені позиції рідини – це далеко не весь вибір Heaven Pods, адже в каталозі магазину запропоновані десятки різноманітних рідин від різних компаній.

Тож якщо ви шукаєте де придбати якісну рідину для своєї pod системи, або ви тільки плануєте придбати саму pod систему – завітайте на Heaven Pods. Гарантуємо, тут вам буде з чого обрати.