Як правильно намалювати картину за номерами

Отже, ви захоплюєтеся малюванням за номерами? Тоді у нас є для вас кілька порад, як зробити так, щоб картина, намальована за номерами, виглядала як справжній витвір мистецтва.

За досить тривалої практики та навичок будь-яка картина за номерами може стати шедевром. Поширена хибна думка, що розфарбовування за номерами — це просто початок шляху для новачків у мистецтві живопису. Але правда в тому, що існує безліч способів перетворити «розмальовки по номерах» на приголомшливий, професійно виглядає витвір мистецтва.

Отже, якщо вам цікаво, як правильно намалювати картину за номерами та зробити її більш реалістичною, погляньмо на наші рекомендації з малювання. Щітки напоготові, художники!

1. Купуйте тільки якісні картини за номерами

Перший крок до того, як зробити так, щоб картина за номерами виглядала краще, — це купити найкращий набір з наявних у продажу. Заготівлі вищої якості неодмінно дадуть вам найкращі результати. Вони містять фарби та пензлі найвищої якості. Існує величезний вибір різних тем, включаючи тварин, краєвиди та абстрактні картини. Також можна замовити індивідуальні набори, створені з власної фотографії! Ви можете буквально намалювати ідеальний портрет себе чи своїх близьких.

2. Додайте багато додаткових шарів

Не заощаджуйте на нанесенні великої кількості фарби. Хороші набори містять більш ніж достатньо фарби для нанесення додаткових покриттів, крім базового шару. Якщо ви вважаєте, що певні області виглядають блідими, додайте додаткові шари, щоб вся картина виглядала більш яскравою, гладкою та полірованою. Двох товстих шарів має бути достатньо, але не бійтеся додавати більше, щоб отримати бажану яскравість.

3. Змішуйте як професіонал

Сама природа малювання за номерами означає, що певні кольори виглядатимуть надто контрастно. Однак, якщо ви хочете, щоб контури вашої картини були м’якшими і природнішими, не бійтеся акуратно змішувати кольори. Ви можете зробити це плавно, м’яко проводячи пензлем вперед і назад по краю, де зустрічаються два кольори.

Поради щодо розтушовування малюнків за номерами

Ось кілька додаткових порад щодо змішування фарб за номерами, щоб переконатися, що ви розтушуєте їх краї, як професіонал:

  • Змішуйте, коли фарба волога!
  • Працюйте м’яко та повільно. Коротші мазки пензля — ваш найкращий вибір.
  • Спершу дотримуйтесь невеликих областей. Чим більше ви практикуєтеся, тим сміливішим ви можете бути.
  • Використовуйте змішування для певних об’єктів, які мають найбільш логічне значення (наприклад, океан, небо, далекий пейзаж тощо).

4. Використовуйте суцільну рамку для вашого полотна

Хочете дізнатися, як зробити картину за номерами реалістичнішою за допомогою одного простого трюка? Що ж, все, що вам потрібно зробити, це обрамляти полотно, перш ніж почати. Волога акрилова фарба часто змушує лист зморщуватися і деформуватися, але міцна дерев’яна рама утримуватиме полотно в натягнутому стані.

5. Розведіть фарби водою

Багато новачків у малюванні за номерами не знають, що акрилова фарба водорозчинна. Тому розбавляйте фарби водою, якщо вони здаються занадто густими. Ви не тільки отримаєте більше фарб для роботи. Більш рідкі та рідкі фарби можуть створити дуже круті ефекти.

Наприклад, прозора розведеною водою акрилова фарба ідеально підходить для малювання світліших відбитків рослин, листя та квітів. Просто переконайтеся, що ви перевірили консистенцію на аркуші паперу, перш ніж наносити його на полотно.

6. Двічі перевірте, чи використовуєте ви правильний колір

Тепер ми знаємо, що це може здатися смішно очевидним, але одна з найпростіших порад із малювання за номерами — переконатися, що ви малюєте правильним кольором. Ми не з чуток знаємо, наскільки розслаблюючій може і повинен бути живопис, але через це дуже легко впасти в транс. Отже, насолоджуйтесь, але не забудьте двічі перевірити колір, перш ніж наносити фарбу.

7. Не соромтеся додавати особисті штрихи

Розфарбовування за номерами може означати дотримання регламентованих правил, але правила іноді і призначені для того, щоб їх порушувати, чи не так? Не бійтеся відхилятися від певних чисел і кольорів, якщо ви почуваєтеся досить впевнено у своїх здогадах. Пам’ятайте: у художньому виразі немає ані правих, ані винних! Так що не соромтеся додавати особисті штрихи або додаткові прикраси, крім основних елементів дизайну набору. Прийміть свою творчість і дайте волю своїй уяві.

8. Виберіть відповідний для вас рівень складності

Майте на увазі, що деякі набори будуть складнішими, ніж інші, тому вибирайте з розумом. Якщо ви новачок, ми пропонуємо почати з легшого або меншого комплекту. Так само ви можете підвищити ставку, вибираючи складніші картини, ніж більше досвіду ви отримуєте.

9. Приховайте цифри

Одна з найкращих порад із малювання за номерами — приховати цифри перед нанесенням фарби. Іноді позначений номер на полотні може проступати крізь фарбу, якщо консистенція рідка або колір світлішого відтінку. Тому використовуйте простий білий олівець, щоб приховати його. Число не буде видно, якщо ви просто нанесете товстіший додатковий шар.

10. Використовуйте герметик

Хочете знати, як зробити так, щоб картина за номерами виглядала краще після того, як ви закінчите? Все, що потрібно зробити, це використовувати герметик! Це не тільки допоможе захистити картину від негоди, але й надасть їй блиску та професійного вигляду. Ваш новий шедевр заслуговує на найкращий завершальний штрих!