11 порад, як вижити у тривалих поїздках на автобусі

Незалежно від того, наскільки зручне ваше сидіння в автобусі чи наскільки прекрасні види з вашого вікна: тривалі поїздки на автобусі можуть бути досить напруженими. Занадто довге сидіння на одному місці, постійна тряска та рух, а також миготіння світла у вікні після заходу сонця можуть дратувати у тривалих поїздках автобусом.

Щоб поїздка була менш клопіткою та стомлюючою, необхідна деяка підготовка. Ось кілька простих порад про те, що робити під час тривалої поїздки на автобусі, щоб зробити наступну поїздку приємнішою та комфортнішою.

№1. Виберіть нічний автобус

Якщо ви їдете тільки для практичних цілей і не дуже дбаєте про види та краєвиди, подумайте про те, щоб сісти на нічний автобус. Таким чином, ви не тільки заощадите на готелі, а й пропустіть час на сон в автобусі.

№ 2. Упакуйте тільки найнеобхідніше

Незважаючи на те, що є багато речей, які можуть вам знадобитися під час тривалої поїздки на автобусі, згідно з політикою більшості чартерних автобусних компаній, ви можете взяти лише невеликий рюкзак або сумочку. Не забудьте взяти з собою в автобус все необхідне.

№3. Вибирайте правильні місця

Якщо можливо, завжди вибирайте місця у передній чи середній частині автобуса. Якщо у вашому автобусі є туалет, ви не будете щасливі сидіти поряд із його різким запахом. Крім того, передні сидіння мають набагато більший доступ до свіжого повітря, зводячи до мінімуму неприємні запахи і допомагаючи запобігти заколисанню.

№ 4. Носіть зручний одяг

Вибір правильного одягу має вирішальне значення для вашого комфорту. Спортивні штани чи легінси – відмінний вибір. Крім того, чудово підходять бавовняні толстовки: вони зігріють вас, якщо кондиціонер стане занадто сильним, а в автобусі стане холодно.

№ 5. Знімайте своє взуття

Якщо ви сидите весь день в одному положенні, це може зашкодити вашим ногам і викликати їх набрякання, тому один із ключових кроків для комфортної довгої поїздки на автобусі — час від часу знімати взуття. Це допоможе вам розслабитися та швидше заснути. Також подумайте про придбання компресійних шкарпеток.

№ 6. Подушка для шиї

Болі в шиї та верхній частині спини неймовірно поширені, навіть якщо ваше сидіння в автобусі м’яке, підтримуюче та зручне. Подушка для шиї – чудовий аксесуар для тривалих поїздок на автобусі. Ви не тільки зможете спати комфортніше, але і ваші м’язи будуть менш напружені після кількох годин сидіння.

№ 7. Візьміть із собою маску для очей і беруші

Звільнення від стресового середовища — чудова ідея не тільки для того, щоб допомогти вам швидше заснути вночі, але й для того, щоб розслабитися протягом дня. Буде шумно і від машини, і від пасажирів, а постійне моргання у вікнах може спричинити головний біль. Беруші та маски для очей потрібні для тривалої поїздки на чартерному автобусі.

№8. Пийте воду

Підтримка водного балансу неймовірно важлива, особливо під час тривалих поїздок на чартерному автобусі. Хоча для таких випадків потрібна пляшка води, подумайте також про те, щоб узяти з собою кілька енергетичних напоїв. Тільки не зловживайте кофеїном, тому що він може повністю зіпсувати ваш графік сну.

№ 9. Візьміть легкі та здорові закуски

Незважаючи на те, що вам не доведеться здійснювати багато рухів, ви все одно зголоднієте досить швидко. Не забудьте взяти з собою кілька закусок для тривалих поїздок автобусом, але дотримуйтесь здорового харчування. Крекери, фрукти, горіхи чи навіть нарізані овочі – ідеальний вибір їжі. Тримайтеся подалі від занадто солодкої або жирної їжі, оскільки вона може спричинити нудоту або біль у животі.

№10.Регулярно розминайтесь

Ви відчуєте дискомфорт від сидіння на одному місці вже через пару годин. Щоб уникнути подальшого виникнення болів у шиї та спині, обов’язково час від часу розтягуйтесь. Крім того, обов’язково ходіть туди-сюди автобусними зупинками.

№ 11. Зупинки для відпочинку важливі

Одна з наших найкращих порад про те, як пережити довгу подорож автобусом? Використовуйте час на зупинках максимальної користі! Розім’яти ноги, подихати свіжим повітрям, поїсти або просто насолодитися видами: перерва після довгої поїздки автобусом приносить багато користі.

Висновок

Це були наші найкращі поради для вас у тривалих поїздках на автобусі. Сподіваємося, що ця стаття зробить вашу наступну подорож приємнішою.