Як правильно одягати патчі для очей

Гелеві патчі під очі — відмінний спосіб трохи побалувати свою шкіру завдяки їх численним властивостям, що омолоджують. Вони можуть допомогти зменшити появу гусячих лапок і мішків під очима і зробити вашу шкіру яскравішою та молодшою. Які патчі підходять вам? Як їх правильно наносити і коли найкраще використовувати? Ця стаття — ваш путівник для використання патчів для очей для оптимального ефекту.

Переваги патчів для очей

Наша шкіра починає втрачати свою еластичність з віком, тому що природне вироблення колагену зменшується, що призводить до витончення шкіри навколо очей і появи темних кіл та набряклості. Гелеві патчі під очі — чудовий спосіб допомогти покращити зовнішній вигляд втомлених очей та розгладити зморшки. Вони працюють, доставляючи ключові інгредієнти, такі як антиоксиданти та пептиди безпосередньо на шкіру під очима для максимального поглинання.

Види патчів під очі

Гідрогелеві патчі є пластинами у вигляді крапель з гідрогелю з желеподібною текстурою, наповнені поживними речовинами, які дають шкірі швидке харчування за короткий проміжок часу.

Існують також патчі з мікроголками під очі, в яких використовується технологія мікроголки для легкого проникнення в шкіру. Це дозволяє вашій шкірі вбирати активні інгредієнти на 90% ефективніше.

Різні патчі містять різні інгредієнти для різних переваг, тому ви можете вибрати ті, які найкраще відповідає вашим потребам у догляді за шкірою. Вітамін С та ретинол зменшують зморшки та тонкі лінії, стимулюючи вироблення колагену для омолоджувального ефекту. Гіалуронова кислота забезпечує інтенсивне зволоження, а антиоксиданти, такі як вітамін Е, зменшують набряклість та втому очей. Пептиди також стимулюють вироблення колагену для підвищення еластичності та зменшення набряклості очей за рахунок зменшення запалення. Ми рекомендуємо спробувати патчі з чорною ікрою, які надзвичайно зволожують та зменшують запалення.

Коли краще використовувати патчі для очей?

Ви можете використовувати патчі під очі у будь-який час доби, будь-якого дня тижня. Більшість людей вважають за краще носити їх або вранці перед макіяжем, або ввечері перед сном. Обидва методи мають переваги, але використання їх як вранці, так і ввечері може дати вражаючі результати. Тим не менш, є певні нюанси в часі застосування, коли патчі з гідрогелем можуть бути ефективнішими. Інгредієнти також мають значення, коли доходить до часу доби.

Вранці

Найкращий час для використання патчів під очима вранці після того, як ви очистите шкіру і перед нанесенням інших засобів по догляду за шкірою. Це допоможе вашій шкірі вбрати поживні речовини з патчів і стати більш зволоженою та пружною. Шукайте продукти з інгредієнтами, які зволожують шкіру та зменшують набряклість, наприклад вітамін Е та ніацинамід.

УВЕЧЕРІ

Ми рекомендуємо використовувати патчі під очі ввечері після зняття макіяжу та очищення шкіри перед нанесенням інших засобів для догляду за шкірою. Це допоможе відновити шкіру після довгого дня. Це чудовий час для використання продуктів з інгредієнтами, більш підходящими для ваших індивідуальних потреб у догляді за шкірою, таких як антивіковий колаген.

Деякі патчі можна носити на ніч, щоб ваша шкіра могла всю ніч убирати інгредієнти. Однак не робіть цього, якщо це не зазначено в інструкціях, інакше патчі можуть висохнути та завдати шкоди вашій шкірі. Найкраще емпіричне правило – дотримуватись інструкцій на упаковці.

Як правильно одягати патчі

Ви завжди повинні уважно читати інструкції перед використанням патчів для очей, так як кожен продукт може мати трохи різний час носіння, що рекомендується. Деякі можуть запропонувати вам охолодити їх перед використанням, в той час як інші вказують час доби, для якого вони найкраще підходять.

Як використовувати гелеві патчі

Акуратно очистіть обличчя, щоб видалити зайвий бруд та макіяж. Обережно дістаньте патчі з контейнера і накладіть їх під очі, акуратно притискаючи їх до краю нижньої повіки.

Розслабтеся на 10-15 хвилин або довше, поки інгредієнти не вберуться у шкіру.

Зніміть патчі та акуратно постукайте кінчиками пальців по залишках сироватки навколо області під очима, щоб покращити всмоктування.

Виконайте всі кроки процедури догляду за шкірою.

Порада професіонала: охолодіть патчі з гідрогелем протягом декількох годин перед використанням, щоб посилити ефект від набряклості!

Гелеві патчі під очі мають багато омолоджувальних властивостей, і їх легко інтегрувати в щоденний догляд за шкірою. Використовуйте їх щодня вранці та ввечері для досягнення найкращих результатів.