Чистка шкіри обличчя та чому вона вам необхідна

Шкіра обличчя є одним з найвразливіших ділянків шкіри нашого тіла. Кожен день на шкіру обличчя впливають різноманітні подразники, починаючи від сонця та пилу і закінчуючи косметичними засобами, якими ви користуєтеся. Постійний вплив подразників на шкіру обличчя призводить до її швидкого старіння та різноманітних проблем, таких як акне та інші. Допомогти впоратися з усіма подразниками та наслідками від них вам може чистка обличчя.

Чистка шкіри лиця – це процедура, під час якої спеціаліст за допомогою спеціальних приладів взаємодіє з вашою шкірою та очищає її. Під час процедури у вас є можливість позбутися від вугрів та вивільнити пори, в які потрапив пил або частинки косметики. Чисті пори здатні забезпечити пружність вашої шкіри. Саме завдяки ним шкіра отримуватиме необхідні вітаміни та мінерали без перешкод.

Якою буває чистка обличчя та чим вона здатна допомогти

Чистка обличчя – це популярна послуга якою користується багато людей. Однією з головних переваг цієї процедури є те, що вона дозволяє очистити шкіру вашого обличчя, повернути шкірі її здоровий колір та впоратися з наслідками частого використання косметичних засобів. Варто відзначити, що саме косметика разом з пилом частіше за все забруднюють пори шкіри обличчя, тим самим негативно впливаючи на неї.

Плануючи прийти на процедуру очищення шкіри https://si.lviv.ua/, вам необхідно буде обрати один з методів цієї процедури. Перелік методів чистки шкіри виглядає наступним чином:

  • Механічна чистка – під час такої чистки спеціаліст вручну видаляє всі забруднення, використовуючи спеціальні інструменти.
  • Ультразвукова чистка – ця процедура абсолютно безболісна та не викликає дискомфорту. Завдяки впливу ультразвуку судини на обличчі розширюються, мотивуючи тим самим синтез колагену. Після процедури ви можете помітити, що більшість дрібних зморшок зникли, а шкіра стала однотонною.
  • Комбінована чистка – під час такої процедури використовується як ультразвуковий метод, так і інструменти та робота спеціаліста
  • Атравматичний – цей метод чистки обличчя є найменш травматичним, а тому підходить для всіх типів шкіри. Його суть полягає в очищенні шкіри від ороговілого прошарку за допомогою спеціальних препаратів.

Перераховані методи чистки обличчя здатні дати вам можливість покращити стан шкіри та позбавитися від проблем з нею. Варто зазначити, що процедура з очищення шкіри не є перманентною, адже вона потребує повторення через певний проміжок часу. Не дивлячись на це, результат очищення шкіри обличчя ви зможете помітити після першої процедури та надалі підтримувати його за допомогою наступних.