Термокружка: ідеальний початок дня

Ізоляційна чашка для домашнього офісу чи в дорозі: наші ємності для пиття з ефективною ізоляційною функцією зберігають рідину гарячою всередині понад шість годин і залишаються приємно прохолодними на вулиці.

Як у повсякденному житті, так і під час подорожей ви оціните міцну та герметичну термокружку з високими показниками ізоляції. Тому що він ідеально підходить для транспортування смузі, холодного чаю, свіжих соків, чаю або кави при добре загартованій температурі. У той же час ізольована кавова чашка демонструє вашу турботу про навколишнє середовище: не використовуючи одноразові чашки, ви сприяєте відповідальному використанню цінних ресурсів, уникаючи відходів.

Розумні люди насолоджуються кавою дорогою в офіс, але не в паперовому стаканчику! Той, хто щодня купує кавові кружки з собою, не лише втрачає багато грошей у довгостроковій перспективі, але й забруднює навколишнє середовище. Дешевше і, перш за все, екологічно безпечніше готувати каву вдома і брати її з собою в чашку-термос або варити її безпосередньо у власній чашці для кави, а не в паперовій чашці. Зараз всі можуть замовити друк на термочашках.

Якісні термокружки обов’язкові. Вони мають бути щільними та герметичними, адже тільки так їх можна без вагань покласти в сумочку чи рюкзак. Наша модна ізоляційна чашка не тільки залишається на 100% герметичною та гарячою протягом дуже тривалого часу: завдяки практичному круглому отвору для пиття на 360 градусів ви можете пити з усіх боків, не капаючи. Наша ізоляційна чашка виготовлена   з високоякісних матеріалів і має структуру з подвійними стінками. У порожнині між двома стінками посудини створюється ізоляційний вакуум, який значно зменшує обмін температурою та забезпечує особливо міцну ізоляцію.

З цього посібника ви дізнаєтесь, що таке ізоляційні кружки та які властивості важливі при покупці.

Насолоджуйтеся чаєм і кавою «з собою» з термочашками

Зранку ти завжди трохи збуджений. Будити дітей і готувати їх до школи, готувати сніданок, пакувати папери на зустріч в офісі: немає часу спокійно випити кави. Ви можете взяти свій напій із собою в ізольованій кухлі та насолодитися ним дорогою на роботу. Для всіх любителів чаю та кави: не чекайте, просто заваріть. Просто налийте воду та приготуйте чай або каву на ходу. Ця процедура дуже зручна і її можна робити будь-де. Чашки для заварювання на 100% герметичні та герметичні, тому ви можете брати їх із собою та зберігати в сумці. Зона гідратації на 360 дозволяє пити з усіх боків на ходу.

deksgroup.com пропонує вам термочашки.