Якісні ляльки та іграшки для дітей

Ляльки, машинки, динозаври та безліч інших іграшок – все це атрибути дитинства. В різному віці дітей цікавлять різні іграшки й дуже важливо з розумінням ставитися до їхніх інтересів. Купуючи іграшку для своєї дитини обов’язково звертайте увагу на її вподобання та інтереси. Відсутність уваги до інтересів дитини здатне негативно вплинути на світогляд малечі. Однак, це не єдине що має значення під час вибору іграшок.

Варто враховувати що не всі діти розуміють, як саме можна гратися з іграшками, а як ні. В дуже малому віці більшість дітей тягнуть іграшки до рота та намагаються дізнатися які вони на смак. Більшість виробників якісних іграшок розуміють це та використовують виключно безпечні матеріали для виготовлення своїх товарів. Однак, на ринку іграшок є й такі, які виготовляються із заборонених матеріалів та здатні зашкодити здоров’ю вашої дитини. Як оминути цей ризик? Як обрати дійсно якісні іграшки для малечі та дати їй можливість активно пізнавати світ без небезпеки для здоров’я? Про це ми й розповімо далі.

Як обрати якісні іграшки для власної дитини

Почати варто з того, що обираючи іграшки для дитини вам варто врахувати її інтереси та бажання. Такий підхід дозволить вам придбати саме те, що максимально порадує дитину. Таким чином, ви зможете нівелювати бажання дитини у дорослому віці компенсувати не отримане й тим самим значно покращите її майбутнє.

Що ж стосується більш приземлених параметрів на які варто звернути увагу перед придбанням тієї чи іншої іграшки – їх перелік виглядає наступним чином:

  • Вікові обмеження

Всі іграшки які продаються на території України та в більшості інших країн світу, мають проходити ліцензування. Під час ліцензування кожна окрема іграшка отримує свій віковий рейтинг. За допомогою нього батьки можуть орієнтуватися, чи підійде конкретно ця іграшка їх малечі за віком, чи ні. Іграшки для більш дорослих дітей містять маленькі деталі, що може стати проблемою якщо така іграшка потрапить до рук малечі. Тож перш ніж купити іграшку переконайтеся, що ваша дитина відповідає віковим нормам заявленим виробником.

  • Ціна

Як не дивно, але дійсно якісні іграшки виготовлені з безпечних матеріалів зазвичай зустрічаються в середньому та преміальному цінових сегментах. Це не виключає наявності безпечних іграшок в доступному сегменті, однак, шанс натрапити в ньому на продукцію яка виготовлена з небезпечних матеріалів значно вищий.

  • Габарити та зовнішній вигляд

Не дивлячись на те, що дітям подобається абсолютна більшість іграшок – вкрай важливо вибирати іграшки якими ваша дитина зможе без проблем гратися. Це означає, що придбавши величезну машину своїй дитині ви звісно порадуєте її, але вся радість минеться як тільки дитина почне нервувати через відсутність можливості покатати цю саму машинку.

Звернувши увагу на перелічені характеристики ви зможете без особливих проблем придбати якісну іграшку для своєї малечі. Якщо ж вам важко орієнтуватися – ви завжди можете звернутися до професійного консультанта який детально розкаже вам всі характеристики та вікові обмеження іграшки, що вам сподобалася.