Різновиди синтезаторів в інтернет-магазині LaNota

Синтезатор — один із найпопулярніших сучасних музичних інструментів. Він має майже необмежені можливості в створенні будь-яких мелодій. Інструмент не отримав власного звуку, а лише перетворює на нього електричний сигнал. Залежно від моделі, оснащується великою кількістю регуляторів та функцій, які допомагають імітувати всі відтінки звучання будь-якого музичного інструменту.

Під час придбання підхожого обладнання враховуйте, якщо ви хочете купити синтезатор недорого, він матиме небагато додаткових опцій. Найдешевші моделі — дитячі. Вони оснащені 49 клавішами на 4 октави, поліфонією від 32 та мають до 100 тембрів. Із підвищенням можливостей клавішних буде рости й ціна.

Які є синтезатори в магазині LaNota

В інтернет-магазині LaNota можна купити синтезатор на будь-який бюджет. У каталозі представлені моделі для професіоналів і початківців, хто планує далі музичну кар’єру або хто купує інструмент лише для розваги.

За функціональним призначенням синтезатори поділяють на такі різновиди:

  • Цифрові. Це новітні моделі, які ми звикли бачити на концертах або в більшості музикантів. Навіть найпростіші варіанти мають багато можливостей зі створення музики будь-якого жанру. Звукоутворення відбувається завдяки частотній модуляції (синтез FM). Цифрові синтезатори присутні в лінійках усіх брендів, які випускають клавішні музичні інструменти — від найпростіших дитячих до професійних. Тому ви без проблем зможете купити цифровий синтезатор для навчання, розваги, концертів тощо.
  • Аналогові. Були створені у 1960-х роках, а зараз отримали нову популярність. Звісно, моделі адаптовані під сучасність, але «не оцифровані». Для відтворення звука використовують осцилограф та електронапругу. Вони не імітують інші інструменти, як цифрові, а створюють оригінальне звучання. Такі моделі популярні серед цінителів музики, зазвичай їх купують професійні музиканти для створення особливого стилю в грі — аналоговий синтезатор забезпечить теплі «вінтажні» тони.
  • Робочі станції. Найбільш просунуті музичні інструменти в цьому списку. Вони мають семпли, сотні звуків, віртуальний мікшер, потужні динаміки та багато інших можливостей. Їх використовують тільки в професійній діяльності: на концертах та в студіях звукозапису. Бувають універсальними або спеціалізованими, наприклад, для заміни ударних (драм-машина).

Усі ці типи синтезаторів можна купити в інтернет-магазині LaNota. Він пропонує найвигідніші умови в Україні.

Переваги купівлі в магазині LaNota

Команда магазину складається зі справжніх професіоналів у музичній справі. Клієнтам завжди гарантована детальна консультація щодо будь-якого товару. Інструменти та інше музичне обладнання сертифіковані, поставляються до інтернет-магазину від відомих виробників і мають довготривалу гарантію.

Магазин пропонує найнижчі ціни в країні, доставляє замовлення адресно або до відділення Нової Пошти. Що важливо для багатьох покупців — є варіант післяплати.