Обираємо здоровий спосіб життя, гідний Аполлона

Привіт, шукачі здоров’я! Поговоримо про те, як жити правильно – ну, знаєте, про те, коли ви не задихаєтесь після підйому сходами. Так, саме так, ми занурюємося у світ здорового способу життя в Apollo Next, і повірте, це не так складно, як зібрати меблі з якогось шведського магазину.

Для початку поговоримо про їжу. Ні, ми не виганяємо бургери з вашого життя, але давайте потоваришуємо і з овочами. Уявіть собі: ваша тарілка – це веселка, а не сіра шкала. Овочі, фрукти і вся ця смакота – це не просто для галочки. Вони містять поживні речовини, які допоможуть вам відчути себе супергероєм. Говорячи про супергероїв, ви чули про Аполлона? Цей хлопець – легенда, і він не став таким, жуючи картопляні чіпси.

Що робити щоб вести здоровий образ життя?

Давайте рухатися! Вам не потрібно бігти марафон завтра, але прогулянка навколо кварталу не зашкодить. Знайдіть те, що вам подобається – танці, їзда на велосипеді, чорт забирай, навіть жонглювання – і зробіть це своєю рутиною. Не варто забувати й про:

  • Воду

Вода, вода всюди! Серйозно, гідратація – це неоспіваний герой здорового способу життя. Це як помічник вашого супергеройського “я”. Тому тримайте пляшку з водою під рукою. Ваш організм буде вам вдячний, і ви промайнете крізь день, наче Аполлон.

  • Сон

Сон не для слабких, він для мудрих. Вашому тілу потрібен час, щоб підзарядитися, так само, як і телефону. Уявіть собі спортсмена, який катається на ковзанах без повноцінного сну – це все одно, що намагатися виграти перегони на іржавих роликах. Зробіть сон пріоритетом.

  • Стрес

Стрес – підступний лиходій нашої історії. Він є у кожного з нас, але головне – вміти ним керувати. Знайдіть свій дзен – будь то медитація, йога або наспівування улюблених мелодій в душі. Ніхто не став би чемпіоном, дозволивши стресу взяти гору.

  • Звички

Тепер давайте звернемося до слона в кімнаті – звичок. Ми всі їх маємо, і позбутися поганих звичок – це все одно, що спробувати позбутися мелодії, яка застрягла у вашій голові. Робіть крок за кроком. Невеликі зміни призводять до великих результатів. 

І останнє, але не менш важливе: оточіть себе позитивними вібраціями. Ні, я не говорю про якусь містичну енергію – просто хороші люди, які піднімають вас вгору. Ось вам і посібник зі здорового способу життя, написаний максимально доступною мовою. Ми використали джерело щоб його створити. Увімкніть свого внутрішнього Аполлона, зашнуруйте метафоричні ковзани, і давайте ковзати до життя, яке буде здоровим, чудовим і сповненим смаку.