Спорт інвентар для дому — ТОП 5

Створіть свій власний тренажерний зал, зібравши потрібний спорт інвентар для дому.

Доведено, що тренування мають численні переваги для вашого розуму та тіла. Тим не менш, регулярні тренування є ключем до збереження цих переваг, і наявність деякого тренувального обладнання вдома може бути великою підмогою. Зрештою, набагато складніше знайти привід пропустити тренування, коли все, що вам потрібно, вже є у вашому будинку. І хоча домашні тренажерні зали коштують чималих грошей, вони все ж таки набагато рентабельніші, ніж платити за абонемент у тренажерний зал щомісяця. Навіть із базовим спорядженням для фітнесу ви можете почати опрацьовувати основні групи м’язів, а потім додавати додаткове домашнє обладнання та аксесуари для більш спеціалізованих тренувань при необхідності. Щоб допомогти вам знайти все необхідне, ми зібрали найкращий спорт інвентар для дому.

Варіанти, здавалося б, нескінченні: гребні тренажери, бігові доріжки, кардіотренажери, стійки для присідань, вагові стеки, м’ячі для вправ, еліптичні тренажери — не кажучи вже про інші варіанти обладнання для домашнього спортзалу, таких як еластичні стрічки, ролики з піно для йоги, м’ячі, млинці, гантелі та гирі.

Інвентар та обладнання важливо підбирати залежно від вашого рівня фізичної підготовки чи мети у фітнесі, чи це спалювання калорій, схуднення, нарощування м’язової маси за допомогою силових тренувань чи просто оздоровлення.

Тренувальна система TRX

Цю систему можна прикріпити практично до будь-яких дверей, крокв, дерев або зовнішніх стовпів. Ви можете використовувати її, щоб практикувати та освоювати сім «основних рухів» TRX (штовхання, підтягування, випад, нахили, присідання, планка та обертання).

До системи зазвичай додається посібник з вправ, також ви можете подивитися навчальні ролики на ютуб. Тренувальна система з підвіскою TRX дозволяє працювати як з верхньої, так і з нижньою частиною тіла. Хоча це трохи дорожче за інше обладнання, при правильному використанні універсальна система TRX може бути єдиним обладнанням, яке вам потрібно.

Нековзний килимок для вправ

Килимок для йоги призначений не тільки для занять йогою, але і для вправ із власною вагою, такими як розтяжка та ОФП. Крім того, він може забезпечити комфортну поверхню для силових тренувань. Більшість звичайних килимків для йоги доступні за ціною і відмінно справляються зі своїми функціями.

Поперечина для дверного отвору

Поперечини для підтягування біля дверей — це спорядження, яке допомагає підтримувати та нарощувати силу верхньої частини тіла без додаткової ваги. Підтягування залучають м’язи спини, плечей, грудей та рук, і ви можете легко ізолювати групи м’язів, змінюючи положення рук на поперечині. Крім того, ви можете додати еспандери для підтягування.

Фітнес-диски для ковзання

Ковзаючі диски виведуть ваші планки та основні вправи на зовсім новий рівень. Ці диски, які виглядають як літаючі тарілки, підходять як для килимових покриттів, так і для підлоги з твердої деревини, надаючи нескінченні можливості для руху з малим ударним навантаженням під час інтенсивних тренувань. Ви можете використовувати їх для зміцнення основних груп м’язів всього тіла, таких як внутрішні та зовнішні поверхні стегон, ніг та сідниць.

Кілька рухів, які ви можете посилити за допомогою дисків, що ковзають, — це планка, бічні випади, альпіністи, ковзаняри і різні варіанти віджимань.

Фітнес-гумки опору

Є безліч рухів, які ви можете робити з цими гумками, які відмінно підходять для зміцнення ваших стегон і сідниць. Вони також відмінно підходять для запобігання травмам, тому що вони активізують один із найскладніших сідничних м’язів — середній м’яз сідничний. Як додатковий бонус ці гумки іноді поставляються з електронною книгою та доступом до онлайн-відео з тренуваннями.