Новий годинник для дайвінгу від Tag Heuer

Найглибше занурення, яке коли-небудь робила людина, становить 332 метри. Це рекорд, встановлений колишнім офіцером єгипетської армії на ім’я Ахмед Габр у 2014 році. Ця відстань еквівалентна трьом футбольним полям від початку до кінця.

Тому будь-якого годинника для дайвінгу, що обіцяє водонепроникність на глибині 100, 200 або 300 метрів, більш ніж достатньо.

Глибше за це ніхто з нас не пірнає.

Але тоді люди не купують годинник для дайвінгу, щоб занурюватися на дно моря, так само як люди не купують Tesla, щоб їздити зі швидкістю 260 миль на годину.

Таким чином, TAG Heuer Aquaracer Professional 1000 Superdiver може стати Tesla Cybertruck серед годинників для дайвінгу. Це надглибоководний пірнальник, здатний занурюватися на глибину понад 1000 метрів.

Це непотрібно і безглуздо, але також досить чудово.

Є й інші годинники, які можуть пройти таку ж відстань, але не такі гарні, як ці.

Ці сяючі зелені, сині та помаранчеві стилі досягаються за рахунок використання турбо-люмінесцентного покриття Super-Luminova, а механізм калібру TH 30-00 був зроблений мануфактурою Kenissi Manufacture, яка раніше завоювала головний приз у світі годинників – Гран-прі вартового мистецтва в Женеві та працювала з Tudor, Chanel та Bretling.

Годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 1000 Superdiver

Помаранчева секція на безелі вказує на положення, що найчастіше використовується для визначення часу декомпресійних зупинок, технічна деталь, яка використовується в глибоководних вправах, яка не турбуватиме інших з нас, але виглядає чудово. Корпус має колосальні 45 мм, випускний гелієвий клапан покритий крутим чорним алмазоподібним покриттям, а запас ходу становить 70 годин.

В іншому всі елементи, які люди люблять у годиннику Aquaracer, присутні і справні — титановий корпус, циферблат із сонячним промінням і віконце дати в новому положенні на позначці «6 годин».

Щоб ніхто не сумнівався в серйозних характеристиках цього годинника, він постачається зі спеціальним ударостійким льотним кейсом, який так само міцний, як і годинник, в який входить рятувальний ліхтар для дайвінгу.

Зручно, на якій би глибині ви знаходилися.

Інші цікаві факти читайте на сайті https://oceanmedia.info.