Чому вбудована витяжка – це маст-хев для сучасної кухні

Приготування їжі – це процес, з яким кожен користувач зіштовхується щоденно. Незалежно від того, чи хочете ви приготувати суп, чи вам більше до смаку смажені стейки з прованськими травами – аромат вашого виробу кулінарного мистецтва гарантовано рознесеться по всій квартирі.

Не дивлячись на те, що аромат приготовленої їжі дуже пікантний та мотивуючий – цей самий аромат здатен зіпсувати ваш ремонт, та змусити купувати новий диван. Річ у тім, що аромат, а разом з ним і жир, який випаровується під час приготування, так чи інакше осідає на стінах, стелі й звісно на ваших улюблених кріслах. Для того, щоб уникнути подібної ситуації вам знадобиться витяжка.

Витяжка – це елемент кухонної техніки який дозволяє збирати усі запахи під час приготування їжі та виводити їх з квартири за допомогою вентиляції. Класична витяжка є ефективним рішенням, але через її встановлення у власників квартир не було змоги встановити шухляди, через що страждав візуальний складник дизайну кухні. Зараз у вас немає потреби жертвувати красою заради практичності, адже ви можете купити вбудовану витяжку.

В чому переваги вбудованої витяжки

Вбудована витяжка – це логічна еволюція витяжок класичної будови. Раніше власникам класичних витяжок доводилося розміщувати пристрій прямо над варильною поверхнею, не маючи змоги хоч якось сховати його. Якою б красиво не була класична витяжка – вона, так чи інакше, псувала дизайн кухні, але тепер є й інший вихід.

Вбудована витяжка – це можливість позбутися від зайвих запахів та слідів жиру надійно та елегантно. Завдяки можливості вбудувати її в дно шухлядки ваші гості ніколи не побачать витяжку, але однозначного помітять ідеальну чистоту на кухні та відсутність зайвих запахів у квартирі. Що ж стосується переваг вбудованої витяжки – їх перелік виглядає наступним чином:

  • Доступна вартість
  • Не шкодить дизайну кухні
  • Дозволяє встановити необхідну кількість шухляд

В залежності від моделі вбудовані витяжки мають різні розміри та параметри. Підбираючи витяжку для своєї кухні вам варто врахувати квадратуру кімнати, а також заміряти розміри шухляди, в яку буде монтуватися витяжка. Таким чином у вас буде змога придбати приховану витяжку, яка буде непомітною для гостей, але буде надійно захищати ваше житло від зайвих запахів.

Якщо ж ви тільки починаєте ремонт та бажаєте придбати витяжку перед замовленням гарнітура для кухні – просто оберіть модель середніх розмірів. Коли ж справа дійде до придбання самого кухонного гарнітура – виміряти габарити витяжки та підберіть шухляди відповідно до них.

Вмонтована витяжка – це елегантне рішення проблеми зайвих запахів під час приготування. Такий пристрій захистить вашу квартиру від слідів жиру і дасть вам змогу готувати у власне задоволення, без думок про необхідність генерального прибирання після кожного приготування.