6 причин, з яких татуаж брів такий популярний

Татуаж брів останніми роками набирає популярності. Це більше не просто раз на місяць робити воскову епіляцію або фарбувати брови, щоб підтримувати їх у чистоті та порядку. Тепер люди щосили намагаються зробити перманентне татуювання брів на обличчі. Є так багато причин, чому в наші дні все більше людей роблять татуаж брів. Ось 6 таких причин, які дадуть вам уявлення про те, чому ця тенденція нікуди не подінеться!

1. Татуювання брів природно виглядаює

Перше, що ви помітите у татуюванні брів, це те, що вони виглядають неймовірно природно. Не можна сказати, що брови були татуйовані. Це тому, що ви робите татуаж брів прямо на шкірі. Якщо у вас є перманентний татуаж брів, то найкраще вибрати колір, що відповідає кольору вашого волосся.

Якщо у вас є напівперманентний татуаж брів, ви можете отримати колір, який доповнює колір вашого волосся. Деяким людям подобається робити татуювання брів темнішим кольором, щоб вони могли ще краще визначити форму своїх брів.

2. Неймовірно зручно

Татуаж брів неймовірно зручний. Вам не потрібно ходити в салон кожні кілька тижнів, щоб зробити брови. Вам також не потрібно витрачати гроші на дорогі засоби для фарбування брів. І найприємніше в татуювання брів те, що вони є ідеальним супутником у подорожі.

Вони не розмазуються. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб тримати їх у чистоті або порядку, поки ви знаходитесь поза домом. Вам також не потрібно турбуватися про те, щоб робити татуаж брів кожні кілька місяців. Постійні татуювання необхідно підтримувати кожні кілька років, коли вони починають зникати.

3. Татуювання брів напівпостійні

Татуаж брів може бути напівперманентним, так і перманентним. Напівперманентні татуювання наносять напівперманентним чорнилом. Це чорнило з часом тьмяніє і може зберігатися від 1 до 3 років. Хоча напівпостійні татуювання можуть триматися до 3 років, вони можуть зникати через 6-12 місяців.

Це тому, що у кожної людини свій тип шкіри, і шкіра по-різному вбирає чорнило. Проте татуаж брів, нанесений напівперманентною тушшю, тьмяніє повільно. Це означає, що ви зможете зберегти бажаний вигляд протягом декількох місяців, перш ніж чорнило почне зникати.

Залежно від типу вашої шкіри та типу використовуваного чорнила, татуювання протримається від 6 місяців до року.

4. Можна мати різні кольори та стилі на вибір

Ви можете вибрати із широкого спектру кольорів для татуювання брів. Ви можете вибрати темніший колір або світліший — як вам подобається. Ви навіть можете змішувати різні кольори, щоб отримати унікальний вигляд. Існують також різні стилі татуажу брів.

Ви можете отримати тонку лінію, товсту лінію, вигнуту лінію або пунктирну лінію. Якщо вам потрібна товста та смілива лінія, ви можете нанести на брову геометричну форму. Ви можете отримати будь-яку форму, наприклад, серце, зірку або навіть квітку, нанесену на брову. Ви можете вибрати форму, яка відповідає вашій індивідуальності та доповнює загальний вигляд.

Якщо ви хочете, щоб це було просто і не переборщило, ви можете зробити тонку або вигнуту лінію, щоб позначити свої брови. Ви навіть можете зробити татуювання брів із ініціалами вашого партнера або ініціалами ваших дітей.

5. Не потрібно проходити хворобливий процес татуювання

Татуювання брів не схожі на звичайні татуювання. Оскільки ви наносите татуювання на брови, вам не потрібно проходити через болісний процес татуювання. Що вам потрібно зробити, так це попередньо обробити себе антибактеріальним засобом для чищення. Це допоможе очистити шкіру та запобігти виникненню інфекції.

Найкраще це робити за день до нанесення татуажу. Ви також повинні переконатися, що ваші брови чисті, перш ніж наносити татуювання. Це гарантує, що ваші брови не заразяться. Ви можете зробити татуаж брів за допомогою портативного пристрою чи машини.

Якщо ви робите татуаж брів за допомогою портативного пристрою, досвідчений художник спочатку намалює форму на ваших бровах. Потім художник нанесе чорнило на ваші брови, одночасно переміщуючи пристрій. Ви також можете зробити татуаж брів за допомогою машинки.

6. Татуйовані брови захищені від УФ-випромінювання

Татуювання брів дуже добре захищають від сонця. Вони забезпечують високий рівень захисту від шкідливих ультрафіолетових променів сонця. Це робить татуаж брів дуже корисним для людей, які проводять багато часу на свіжому повітрі.

Чи ви є спортсменом, лікарем, пілотом або навіть охоронцем, вам не потрібно турбуватися про шкідливі сонячні промені. Ви можете бути впевнені, що ваша шкіра захищена від сонця і що вона не постаріє передчасно через шкідливі ультрафіолетові промені.

Це не все! Ви також можете зробити татуаж брів, якщо у вас дуже жирна шкіра. Це тому, що татуювання брів запобіжать жирності шкіри. Ви зможете зберегти шкіру чистою та знежиреною, навіть якщо будете проводити багато часу на відкритому повітрі.